Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kady | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kady ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kady Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Sht 03:18 Makina , Tiranë

Vw kady life manual 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 19:46 Makina , Tiranë

Vw kady life manual 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 10:11 Makina , Gjirokastër

Merjep.al

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 19:20 Makina , Shkodër

Benz 220 cdi viti 2005

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 16:05 Makina , Tiranë

Kady benzin gaz

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 14:14 Makina , Tiranë

Shitet Cady 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 16:56 Makina , Elbasan

kady Max

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 06:17 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.5NAFTmanual 2019

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Tet 22:43 Makina , Tiranë

Kady life

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 06:57 Makina , Tiranë

Kady life

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 21:09 Makina , Tiranë

Kady life

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 12:03 Makina , Fier

okazin kadi

4 489 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 07:30 Makina , Durrës

�� Honda Accord 2.4 2017 ��

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 21:48 Makina , Tiranë

Okazin

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 19:21 Makina , Fier

Kady MAXI super OKAZION 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 18:46 Makina , Fier

Kady MAXI super gjendje OKAZION 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 20:53 Makina , Fier

Kady MAXI super gjendje OKAZION 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 17:12 Makina , Fier

Kady MAXI super gjendje OKAZION 2008

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 07:33 Makina , Fier

OKAZIONNNN cadyy MAXI 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 18:29 Makina , Fier

Kady super gjendje OKAZION

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 09:24 Makina , Tiranë

E CLASS 220 CDI

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 19:42 Makina , Fier

Audi A3 S-line

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Korr 22:28 Të tjera , Tiranë

shitet 50 euro

50 EUR

18 Qer 14:47 Makina , Elbasan

Makin kady

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 22:05 Makina , Gjirokastër

Cady life tdi

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 22:22 Makina , Durrës

OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 22:17 Makina , Durrës

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 20:32 Makina , Durrës

Shitet nerrohet

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 22:18 Makina , Tiranë

E ardhur nga zvicrra

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 11:53 Makina , Lezhë

golf 4 1.9 tdi shitet ose nderrohet me benc

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 08:21 Makina , Tiranë

shum ne gjendje te mir

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 14:32 Makina , Lushnjë

BMW X5 dizel

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 18:59 Makina , Durrës

E klas

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 20:47 Makina , Tiranë

Okazion kady 4+1 dogan e paguar

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 13:29 Makina , Gramsh

W kady max

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kady | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione