Kady | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kady,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kady Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:36 ,

FIAT DOBLO MAXI 1.9 JTD DIESEL KONDICIONER

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:20 Dyqani ,

✅OKAZION PER 5 DIT MERCEDES BENZ CLA200 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:20 Dyqani ,

Mercedes Benz c220 (Motor EVO) Pranim Pagese Me Crypto

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:17 ,

W kady 1.4 Life.. Benzin 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:17 ,

W kady 1.6 Benzin/Gaz..2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:17 ,

W kady 1.9 Naft ..kamio Automatike

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:16 ,

W kady 1.6 Naft..2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:16 ,

W kady 1.6.Benzin /Gaz..

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:07 ,

Passat automat 2008 Okazion per 3 dit !!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:07 ,

Audi a3 s line fabrike automat okazion!! 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:07 ,

Mercedes Benz cls 2008 Okazion!!

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:20 Dyqani ,

Range Rover Vogue Autobiography

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:20 Dyqani ,

Mercedes Benz Vito Tourer CDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 09:20 Dyqani ,

Volkswagen Caddy 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:19 Dyqani ,

BMW X1 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:19 Dyqani ,

Volkswagen Golf 7 TDI

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:19 Dyqani ,

Audi S8 Plus Full Option

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 09:19 Dyqani ,

BMW X5 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 18:13 ,

diagnostifikues obd2

1 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 06:21 ,

BMW 530d viti 2009

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 06:21 ,

��������C klass 220 Automatik ����

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 23:02 ,

Audi Q5 Super okazion1

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 11:10 ,

AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMATIKE S-Tronic

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 14:22 ,

OKAZION FIAT PUNTO EVO

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 14:21 ,

OKAZION RENAULT Megane

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:28 ,

Okazion kady

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 10:32 ,

Okazion Passat 2.5 V6 Nafte AUTOMAT ME LETRA DERI NE DHJETOR

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 10:32 ,

OKAZION PASSAT AUTOMAT ME LETRA DERI NE DHJETOR 2021

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 10:32 ,

OKAZION VOLVO FH12 380 ME VINC

16 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
28 Shk 21:12 ,

Vw kady max 6+1 naft 1.9 viti 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 20:51 ,

Kady 1.9 naft viti 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 15:11 ,

Jepet 1+1 me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
09 Jan 19:21 ,

Kady MAXI super OKAZION 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 18:46 ,

Kady MAXI super gjendje OKAZION 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 20:53 ,

Kady MAXI super gjendje OKAZION 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 17:12 ,

Kady MAXI super gjendje OKAZION 2008

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 07:33 ,

OKAZIONNNN cadyy MAXI 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 18:29 ,

Kady super gjendje OKAZION

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 08:30 ,

VW Caddy 1.6 benzin

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 16:00 ,

E class Look Amg

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 09:24 ,

E CLASS 220 CDI

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 19:42 ,

Audi A3 S-line

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kady | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Kady Kady Kady Kady Kady kady Kady Kady kady kady

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione