Kabriolet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 614

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kabriolet,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kabriolet Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:52 ,

Shitet Audi A3 Cabriolet, S_Line Fabrike 2.0 nafte

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:14 Dyqani ,

AUDI TT, VITI 2000, 1.8 BENZINE+GAZ, KABRIOLET

4 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 ,

Jeep Wrangler

19 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:03 Dyqani ,

OKAZION !! CITROEN C3 - NAFTE 1.4 VITI 2008 KABRIO

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:22 ,

OPEL ASTRA CABRIOLET COSMS

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 ,

����Smart kabriolet����

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:54 ,

Shes BMW E93 328i Convertible version USA

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:10 ,

JEEP WRANGLER 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 17:25 ,

Opel Astra Kabriolet

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 21:39 ,

MINI COOPER 1.6 BENZIN/GAZ(ME NDERRIM)

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 08:54 ,

Audi a5 kabriolet

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 02:03 ,

BMW Z4 2.5 benzine gaz

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 09:03 ,

Okazion shes ose nderroj Mazda Mx5 kabriolet

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Pri 18:14 ,

Shes Audi A3 S-line Kabriolet

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:01 ,

Okazion!!! Shitet Peugeot 207, 1.6 Benzine, kabriolet,2007.

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 21:42 ,

Peugeot

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 10:01 ,

Jeep Wrangler

18 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 08:10 ,

mercedes SLK 200 kompresor kabriolet

7 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 08:09 ,

MercedesBenz clk 200 kompressor kabriolet gaz benzin

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 16:05 ,

❌❌okazion❌❌

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 19:46 ,

Volkswagen EOS kabriolet 08

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 01:11 ,

Clk kabriolet w209 manual

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 17:38 ,

shitet ose ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Mar 12:36 ,

Bmw seria 3

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 08:49 ,

Okazion shitet ose ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 12:41 ,

Minicooper 1.6 s benzin turbo 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 09:01 ,

Opel astra cosmo

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 00:29 ,

shitet ndrrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 20:13 ,

Okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 12:19 ,

Peugeot 307

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 09:19 ,

MG Rover

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Shk 13:49 ,

Shitet super mjet✅

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 16:14 ,

Mercedez benz

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 08:17 ,

Mercedes benz

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 01:03 ,

Smart Kabriolet -benzine motorr 600

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Shk 20:47 ,

��Shitet��

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 16:24 ,

Shitet Mercedes Benz CLK 200 Kabriolet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 20:47 ,

Renault megan kabrio 1.9 nafte

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 18:18 ,

Okazion

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 20:23 ,

Okazioon

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 21:28 ,

Okazioon

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 21:10 ,

Okazioon

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 22:11 ,

Okazioon

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 08:20 ,

Audi a4 benzine 1.8 Turbo

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kabriolet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione