Kabriole | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 238

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kabriole,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kabriole Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:46 ,

VOLVO C70

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:20 Dyqani ,

Mercedes Benz Slk 2.0cc benzine 2002 kabriole

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 21:11 ,

��Mercedes Benz Vito Luxury Super Full��

6 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 08:55 ,

Shitet BENZIN GAZ SUPER GJENDJE

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 02:58 ,

shitet ose nderrohet peugeot 307 cc kabriole

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 02:56 ,

PEUGEOT 307

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 13:10 ,

Smart fourtwo diesel 2013

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Mar 08:13 ,

U SHIT SMART BRABUS CABRIO ✅

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Shk 17:23 ,

Shitet/Nderrohet VW Beetle Kabriole

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 14:28 ,

Mini cooper s

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 13:28 ,

Smart fourtwo diesel 2013

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Jan 19:46 ,

Audi A5 1.8 tfsi / km 60.000

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
15 Jan 08:26 ,

Shitet OKAZION !!!������������

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 12:37 ,

Toyota Land Cruiser 105

14 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Dhj 16:07 ,

Shitet BMW seria 3 kabriole

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 20:09 ,

Shitet ose mderrohet peugeot 307 cc kabriole

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 13:18 ,

2013 JEEP WRANGLER UNLIMITED 4X4

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Gush 12:34 ,

Smart ForTwo benzin

1 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Gush 19:43 ,

bmw m3

15 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Gush 17:32 ,

Audi A4 Kabriole

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Gush 10:39 ,

golf 4

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 21:18 ,

Smarti

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Korr 21:16 ,

Citoën C3 Pluriel Kabriolet 1.4 Nafte Viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Korr 16:07 ,

Shitet foristrad

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 08:50 ,

Opel Frontera 2.0i

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Maj 14:18 ,

Smart

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Maj 18:52 ,

Smart 600cc benzine

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 01:30 ,

Mazda MX5 Kabriolet... U SHIT

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Maj 04:04 ,

Shitet-nuk ndrohet

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 04:04 ,

okazion

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 04:04 ,

okazion

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 04:04 ,

okazion

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 04:04 ,

okazion

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 04:04 ,

okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 22:49 ,

shitet nuk ndrohet

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 23:13 ,

Kabriole 1.9 naft 2700€

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 16:09 ,

E klas

24 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 22:02 ,

Mercedes Benz SLK 2001 Kabriole Full

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Mar 10:28 ,

Shitet ose drrohet

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 08:40 ,

Shitet Smart For two 700 kabriole

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 15:29 ,

Shitet ose drrohet pezho 206cc

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 13:28 ,

BMW 320i e36 Kabriolet

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 17:34 ,

Shitet ose ndrrohet

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 20:16 ,

Shitet ose ndrohet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 20:13 ,

Pezho 207 cc

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 14:52 ,

Shitet Smart fortwo

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Shk 22:33 ,

Smart 700 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Shk 14:18 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 13:05 ,

PEUGEOT 207 viti 2008,

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kabriole | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione