Jetta 2013 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jetta 2013,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jetta 2013 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:27 ,

BMW 320 2.0NAFT 2013 AUTOMAT FULL OPSION

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:27 ,

BMW 320 2.0NAFT 2013 AUTOMAT FULL OPSION

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:25 ,

Shes Volkswagen Jetta 2013 2.0 automat

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:21 ,

VW JETTA - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - AUTOMAT - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:49 ,

VW JETTA 2013 NAFTE

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 09:47 ,

OKAZION! Vw Jetta 1.4 HYBRID 2013 Full Option AUTOMAT

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 08:29 ,

Shitet vw jetta

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 21:04 ,

OKAZION ����VW JETTA 2013 -AUTOMATIKE ����

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 02:55 ,

VW JETTA 2013 ME DOGANE

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Mar 23:25 ,

Jetta hybride

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 06:01 ,

Shitet

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 07:19 ,

Mercedes-Benz C 300 2013 4 Matic okazion dogan paguar

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 19:45 ,

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 17:31 ,

Shitet Volkswagen jetta 2.0 benzin gas

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 02:02 ,

jetta 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Jan 02:25 ,

VW Jetta 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Dhj 15:51 ,

Okazion

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 09:17 ,

Shitet Volkswagen jetta

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 09:28 ,

Okazion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 13:27 ,

Volkswagen jetta

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 09:53 ,

OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Nën 20:35 ,

Vwolksvagen

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 23:09 ,

VOLKSWAGEN Jetta 58mij km

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Gush 17:13 ,

Super VW JETTA 2013 ❗️❗️

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 15:18 ,

jetta ose ndrrohet me cady

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Korr 10:22 ,

VW Jetta 2.5 SEL

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 15:55 ,

Jetta

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Korr 09:27 ,

SHITET Volkswagen Jetta 2.5se cmimi i diskutueshem

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Qer 20:13 ,

Shitet vw jetta 2013 2.5 benzin

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Qer 12:42 ,

✅U Shit ✅

7 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Maj 10:21 Dyqani ,

❌E SHITUR❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Maj 13:37 ,

Jetta 2013 hybrit

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Mar 20:41 ,

VW Volkswagen JETTA

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 11:43 ,

Shitet-Ndrrohet

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 10:09 ,

Volkswagen Jetta

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Gush 13:57 ,

Nissan Versa 1.6l viti 2019

6 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jetta 2013 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione