Jaguar xj | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 43

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jaguar xj,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jaguar xj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:24 ,

Jaguar XJ

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:17 ,

Jaguar XJ Premium Luxury 3.0 Diesel Biturbo super fullllll

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:01 ,

Jaguar XJ 2.7tdi twin turbo

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Qer 09:11 ,

Jaguar xj

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 12:17 ,

Auto LiBle, Jaguar Xj Type Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 20:30 ,

Okazion 19900 jaguar xj L 2011

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 08:42 ,

Okazion jaguar xj Lang portfolio 21.000 euro

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 09:44 ,

Jaguar XJ Long portofino

60 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Mar 17:02 ,

Shitet Jaguar Klasik XJ

25 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Shk 11:27 ,

Jaguar XJ 5.0 Benzine ����

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 08:36 ,

Jaguar xj L 2011

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 09:43 ,

Shitet Jaguar XJ

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 09:03 ,

Jaguar XJ 3.5 benzin gaz

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 22:49 ,

Shitet Jaguar XJ OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 09:47 ,

Shitet Jaguar xj.6 benzin/gaz

4 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 10:29 ,

JAGUAR XJ V6 3.0

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Korr 10:29 ,

JAGUAR XJ V6 3.0

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 13:31 ,

Jaguar XJ 2.7 SDV6 Portfolio

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 20:13 ,

OKAZION Jaguar XJ 3.0 2011

20 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 18:49 ,

Jaguari xj

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 22:50 ,

Jaguar xj

18 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 21:03 ,

Jaguar XJ

18 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 13:24 ,

okazion

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 11:28 ,

okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 10:11 ,

okazion

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 17:55 ,

okazion

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 19:39 ,

Jaguar XJL 3.0D 275HP Shitet ose nderrohet

38 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 07:41 ,

JAGUAR XJ 3.0 Naft Full

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 11:01 ,

Jaguar XJ 3.0 Full Options

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 12:31 ,

Jaguar XJ 3.0 nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Dhj 10:17 ,

JAGUAR XJ 6

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 21:35 ,

Jaguar xj benzin gaz automat

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 11:08 ,

Jaguar XJ 3200 benzin timon angles

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 17:26 ,

SHITET

5 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 01:38 ,

Jaguar XF 3.0 V6 Diesel Portfolio+GOLD/Edition+Alc

19 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 17:48 ,

Jaguar XJ-2008

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Mar 09:48 ,

Jaguar 2.7diesel v6 bi turbo xj

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Jan 15:36 ,

Jaguar xj vanden plas, automat

6 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jaguar xj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione