Impjant gazi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Impjant gazi,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Impjant gazi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Maj 09:00
Linku:
,

Super OKAZION GOLF 7 2017 ⛔⛔⛔

13 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 13:11 ,

Toyota Urban Cruiser

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:11 ,

MERCEDES C 180 BENZIN GAZ 2006 GERMANY ����ME DOGAN

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 ,

Toyota Avensis 1.8 benzine/gaz

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:01 ,

✅Mercedes-Benz E200 benzine/gaz✅

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 Dyqani ,

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 T BENZIN GAZ 2005 GERMANY ����

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:01 ,

✅Mercedes-Benz C200 Kompressor benzine/gaz✅

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:01 ,

Mercedes-Benz C230 ✅✅benzine/gaz

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:00 Dyqani ,

MERCEDES C 180 BENZIN GAZ 2006 GERMANY ����ME DOGAN

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:00 ,

Outlander benzine + gaz vetem 164000 km

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:59 Dyqani ,

OPEL VIVARO LUNGO 2.0 BENZIN GAZ 2007 ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 ,

S Clas Viti 2007- Luk 6.3 e sapo ardhur nga Gjermania

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:45 ,

Tirane,Seat Arosa benzine-gaz 2002 ne super gjendje!!

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:44 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - MB C Class W203 180 Kompresor

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Honda Jazz 1.4 Benzine Automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:28 Dyqani ,

VOLVO XC60 3.0 BENZIN 2010 Full opsion!!

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:22 ,

Honda Jazz 1.4 benzine -Automat-���� 2010 ����

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:21 ,

Mercedes-Benz C300 4MATIK 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:19 ,

C Clas 2006 Benzine-Gas SPORT EDITION Full ekstra

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 ,

Shitet Seat Ibiza 1.4 Gaz -Benzin viti 2009..

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:59 ,

OKAZION !!! Audi A4 S Line Fabrike 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:57 ,

Honda jazz Zvicra

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:56 ,

BMW SERIA 1 2.0 GAZ+BENZIN 2007 AUTOMATIK

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:56 ,

Toyota Yaris 2007 Manual Benzinë

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:54 ,

BMW SERIA1 2.0 GAZ+BENZIN 2007 AUTOMATIK

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:47 ,

Renault Modus.1.6.Automat.����

3 230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:46 ,

Audi A3, 2.0tfsi, 210HP

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:46 ,

BMW 530

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:43 ,

Jetta 2.5 benzin

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:40 ,

Suzuki Swift.1.3.Automat.07.����

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:34 ,

Toyota Avensis 1.8-BENXIN-MANUAL-V-05-06-����

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:32 ,

Opel Astra.(GTC)1.6.Automat.06.����

3 595 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:32 ,

okazion suzuki swift 1.3 benzin automatik

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:30 ,

BENZ W203 C180K 2005 benzin gas

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

BENZ W203 C180K 2005 -benzin gas-

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:25 ,

Opel Corsa Benzin-Gaz 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:20 ,

OKAZION!! VOLVO .S60 . 4X4 . Automat . Benzin-Gaz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

MERCEDES BENC E 280 EVO BENZINE

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:18 ,

VOLVO S 40 AUTOMAT ~BENZINE (GAZ

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 ,

Renault Scenic 2006 Benzin 1.6 gjendje Super

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:17 ,

�������� Skoda Fabia - Super gjendje ��������

2 390 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:16 ,

BMW X5-2009 X-drive

9 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 ,

Bmw X5 3.0si benxine

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Impjant gazi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione