Hynday | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 49
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hynday ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Hynday Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:51 ,

HyndayTtucson Manual 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 15:08 ,

Hynday santa fe viti 2003

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 08:51 ,

Hynday santa fe viti 2003

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 22:19 ,

U shit Flm

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Jan 11:58 ,

Okazion !! Hynda Tucson

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 05:28 ,

Shitet Ndrrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Dhj 17:22 ,

Hynday Tucson

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 17:35 ,

U shittt FLM

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 09:29 ,

Shitet Ndrrohet

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 11:37 ,

Shitet Passat

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 13:29 ,

Super gjëndje.

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 13:28 ,

Super gjëndje.

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Tet 17:17 ,

Hynday Santa Fe 2.2, automatik 4x4

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 16:22 ,

Hynday elantra

2 500 EUR

15 Shk 10:24 ,

Shitet hynday super ekonomike

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Shk 15:54 ,

Hondai 4x4 2.0 nafte

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 17:53 ,

Shitet hynday super ekonomike

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Nën 18:50 ,

Shitet makina super ekonomike

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Nën 08:05 ,

Mitsubishi pajero sport

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Tet 18:29 ,

Shitet makina ne gjendje perfekte

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 08:49 ,

Shitet ose nderrohet

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 10:06 ,

Fuoristrade Hynday Santa Fee 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 16:48 ,

Audi A6 dizel

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 22:59 ,

HYNDAY TUCSON 2005

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 10:26 ,

Shitet A 170 super ngjenje

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 14:46 ,

4x4

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Qer 14:26 ,

Okazion

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 19:21 ,

Audi Q7 dizel U shit FLM

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Pri 13:21 ,

HYNDAY Santa Fe 2008

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 12:47 ,

Hynday kupe viti 1995-Shitet-Nderrohet

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 13:11 ,

Hynday Accent

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 20:45 ,

Furgon HYNDAY H1

2 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 22:56 ,

Hynday Lantra

99 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 12:47 ,

Hyundai Accent

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 20:41 ,

Hynday

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 20:07 ,

Hunday Terracan dizel

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 19:19 ,

shitet Huynday

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 18:09 ,

Hunday Terracan dizel

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 20:39 ,

Hyundai Accent benzin -97

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hynday | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione