Hybrid | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hybrid,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Hybrid Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 14:01
Linku:
,

Toyota Rav4 HYBRID 2017

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 12:04 ,

Porsche cayenne ndrrim hybrid

25 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:44 ,

Okazion toyota yaris 1.5 hibrid..viti 2014.automatike

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:18 Dyqani ,

Hyndai Sonata 2.4cc benzin hybrite 2014

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:47 ,

OKAZION! Vw Jetta 1.4 HYBRID 2013 Full Option AUTOMAT

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 ,

Toyota AURIS1.8 BENZIN-(HYBRID-AUTOMAT)V-12-13

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:24 ,

OKAZION!!! SHITET PEUGEOT 508 SW HY HYBRID

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:33 ,

Shitet VOLKSWAGEN PASSAT TDI SE

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 22:13 ,

Toyota CHR Hybrid 2017

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:53 Dyqani ,

Peugeot 3008.2.0 nafte + elektrike(HYBRIT)4×4

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:51 ,

Honda Insight 1.3 Benzin+ hibrid

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:46 ,

Honda Civic Hibrid 1.3 benzine, automat 2007����

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:03 ,

Shes Toyota Prius (hybrid)

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 15:52 ,

Mercedes Benz

79 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 14:01
Linku:
,

Toyota Rav4 HYBRID 2017

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Pri 13:03 ,

Okazion Toyota Yaris hybrid 2015

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 11:21 ,

OKAZION ( per kesh ) TOYOTA Prius HYBRID

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 09:41 ,

Shitet peugeot 508 viti 2014 naft + hybrid full opsion

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 18:14 ,

HONDA CIVIC 1.3 Benzine Hybrid 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 15:36 ,

Honda Insight 2010 elektrike+benzine 1.4 (Okazion)

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 15:06 ,

Shitet ML 2013 Blue tec

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Pri 14:22 Dyqani ,

Shitet ✅TOYOTA PRIUS 1.8 BENZIN HYBRID ✅ (HYBRID E

9 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 23:23 ,

OKAZION!! Shitet FORD C-MAX Hybrid (E sapo ardhur nga USA)

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 18:19 ,

FORD FUSION TITANIUM 2013 HYBRID FULL OPSION USA

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 15:09 ,

HONDA HYBRID AUTOMAT SAPO TARGUAR

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 16:31 ,

MERCEDES-BENZ S400 LUNGO FACELIFT HYBRID 3.5 V6

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 13:43 ,

Honda Hybrid 2009 (automat) ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 14:02 ,

Jetta Hybrid Highline

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 16:22 ,

Okazion

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 09:52 ,

Okazion Peugeot 508 nafte 2012

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 23:05 ,

bmw 520d 2011

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 19:03 ,

Toyota Camry hybrid

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Pri 11:12 ,

TOYOTA AURIS HYBRID 2013 1.8 GAZ+BENZINE+ELEKTRIKE

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 20:21 ,

Porsche Cayenne S Benzin/Hybrid Cmimi Okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 17:52 ,

Okazion

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 16:28 ,

TOYOTA AURIS HYBRID 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 17:37 ,

HONDA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 09:49 ,

Porsche Cayenne Cmimi OKAZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hybrid | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione