Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Honda cr v | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Honda cr v,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Honda cr v Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:29 Makina , Korçë

❌SHITET HONDA CR-V 2.2 iCDTi 4x4/MANUAL/VITI 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:56 Dyqani Makina , Fier

Honda CR-V 2.2 CDTI 4WD

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 Makina , Tiranë

OFERTE Honda CR-V Dizell 4x4 2016

14 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:43 Makina , Tiranë

Honda CR-V

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:30 Makina , Sarandë

Shitet HONDA CR-V 2014

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 12:12 Makina , Berat

Honda CR-V

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 10:28 Makina , Fier

Honda CR-V

5 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 21:46 Makina , Tiranë

Honda CR-V

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 06:50 Makina , Fier

Shitet

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 11:56 Makina , Fier

Honda CR-V

5 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Maj 00:55 Makina , Durrës

Honda CR-V Hybrid viti 2020 Switzerland 42000

34 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Maj 00:55 Makina , Durrës

Honda CR-V Hybrid viti 2020 Switzerland 42000

34 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Maj 00:55 Makina , Durrës

Honda CR-V Hybrid viti 2020 Switzerland 42000

34 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Maj 00:55 Makina , Durrës

Honda CR-V Hybrid viti 2020 Switzerland 42000

34 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Pri 22:04 Makina , Durrës

Honda CR-V Hybrid viti 2020 Switzerland 42000

34 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Pri 13:59 Makina , Kucovë

SHITET HONDA CR-V

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 17:25 Makina , Korçë

Shum ekonomike 4x4

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 15:02 Makina , Lezhë

Shitet Honda CR-V

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 06:05 Makina , Pogradec

Honda cr-v 2.2 nafte mundesi nderrimi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 17:02 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Honda CR-V 2.2 D

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 17:43 Makina , Korçë

Honda CR-V

850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Jan 17:01 Makina , Korçë

Motor Honda Cr v 2004

850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Dhj 13:08 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Honda Cr V 4X4 Automatike

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 12:00 Makina , Tiranë

Honda CR-V SUV TIRANE

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 11:41 Makina , Tiranë

Honda CR-V OKAZION

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 23:15 Makina , Tiranë

HONDA CR-V 2.0 BENZIN AUTOMATIK 4X4 EURO 4 2004

2 900 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 17:14 Makina , Tiranë

HONDA CR-V 2.0 BENZIN AUTOMATIK 2004

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 10:35 Makina , Tiranë

Honda Crv

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 19:13 Makina , Pogradec

Honda CR-V 2.2 nafte Mundesi nderrimi

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 02:56 Makina , Tiranë

Honda CR V crv

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Jan 11:51 Makina , Korçë

Honda CR-V

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 13:55 Makina , Tiranë

Honda CR-V 4X4 2.2 gjendje perfekte!

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Jan 14:11 Makina , Kukës

Honda

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Jan 08:59 Makina , Tiranë

Honda CR-V.2008Naft.Full opsion.Manual8.700€

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 17:51 Makina , Lezhë

Honda CR-V

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 23:00 Makina , Tiranë

Shitet Honda CR-V okazion

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 20:39 Makina , Tiranë

Shitet Honda CR-V Okazion

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 17:57 Makina , Tiranë

Okazion shitet Honda CR-V

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 12:07 Dyqani Makina , Durrës

AUTO INGROSSO ���� HONDA CR-V

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 11:36 Makina , Tiranë

Honda CR-V .2004 gaz benzine

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 18:34 Makina , Gjirokastër

Honda 2.0 Benzin

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 15:03 Makina , Elbasan

Shitet Honda CR-V benzin gaz. 4x4

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 13:28 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 16:10 Makina , Fier

Honda cr-v 2001 2000 benzin gas

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 12:51 Makina , Korçë

Honda CR-V

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 18:49 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Honda CR-V 2.2 i-CTDi

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Honda cr v | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione