Gtd | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 277

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gtd,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gtd Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:58 ,

Golf 5 2.0 Automatik Full Opsione

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 ,

VW GOLF 5 - 2.0 GTD - AUTOMATIK - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:19 Dyqani ,

Volkswagen Golf 1.9 TDI 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:04 ,

GOLF 5 2.0 TDI LOOK GTD

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Dyqani ,

Auto fortuzi

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:52 ,

Shitet ose kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:56 ,

VW Golf 5 GTD•Viti 2007•Kamjo manual

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:26 ,

Shitet Golf 6 GTD

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:15 ,

GOLF 7 GTD ✅VITI 2019

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 13:11 ,

Golf 6 GTD FABRIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:45 ,

Golf 6, luk gtd diesel.super.....

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 11:33 ,

Volkswagen Golf VI GTD OKAZION

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 09:15 ,

Golf 4 1.6 SR Benzin-Gaz Okazion Mundesi nderrimi

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 21:53 ,

Golf V

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 12:01 ,

VW Volkswagen 2.0 GTD

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 09:06 ,

Golf V DTD

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 08:47 ,

Shitet / Nderrohet Mercedes Benz W212 E350CDI Pa takse luksi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 18:43 Dyqani ,

Shitet Golf 6 Benzine 1.6 TSI, Manuale

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 14:44 ,

Volkswagen GOLF GTD

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 10:50 ,

Golf 6 GTD

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 12:11 ,

Golf 7 (VII) GTD

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Mar 10:37 ,

Audi A3 FULL Panorama DSG TDI Sportback

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 17:46 ,

Golf 5 GTD

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 12:45 Dyqani ,

-Shitur-

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 07:55 ,

Golf 5 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 14:16 ,

Golf 6 gtd automat

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 18:07 ,

Golf 6, 2.0 TDI

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 01:44 ,

Golf 7 GTD

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 12:52 ,

GOLF 5 1.9 DSG LOOK GT ORIGJINAL

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 18:51 ,

WV Golf 5 GTD Kambio Automatike

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 02:31 ,

������GTD 6 OKAZION������

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 14:04 ,

Golf GTD 2.0

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 17:51 ,

VOLKSWAGEN GOLF GTD

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 13:13 ,

OKAZION! VOLKSWAGEN GOLF GTD

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 13:20 ,

Golf 5 1.9 tdi

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 22:00 ,

Shitet

6 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 12:00 ,

Volkswagen Golf 6 GTD (10.000 € i diskutushem )

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 11:47 ,

Volkswagen Golf 6 GTD (10.000 Euro i diskutueshem)

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 14:02 ,

VOLKSWAGEN GOLF GTD

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gtd | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Gtd gtd Gtd GTD gtd Gtd Gtd gtd Gtd Gtd

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione