Gt | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gt , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gt Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Shk 15:08
Linku:
,

GOLF GT

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:38 ,

Vw Golf 5 1.6 Gaz+Benzine Fabrike Viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:25 ,

Volkswagen Golf 5 GT 1.9 Naft Full optional

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:50 ,

BMW GT 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:32 ,

OKAZION GOLF GTI 1.8T 270HP

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:02 ,

Golf 6 1.6 benzin gaz 2011 i targuar tani

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:27 ,

Golf GT

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:11 ,

CLA 220d///AMG///Facelift-46 mije km ����

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 18:46 ,

VW GOLF 5 // GTI // 1.4 FSI // 06

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:32 ,

BMW GT 535 BITURBO 2011 FULL OPTION

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:13 ,

Golf 5 2.0Naft Automat viti 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:53 ,

GOLF 5 AUTOMAT 2.0 NAFTE GT VITI 2006....OKAZION

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:27 ,

Shitet BMW 535 GT Bi-Turbo (300hp) ��

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:07 ,

Golf Gt Nafte 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:00 ,

Volkswagen Golf 6 GTD (10.000 € i diskutushem )

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:47 ,

Volkswagen Golf 6 GTD (10.000 Euro i diskutueshem)

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:36 Dyqani ,

BMW 530d GT-3.0 Diesel-SAPO ARDHUR-ME DOGAN TE PAG

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:31 ,

OKAZION BERTONE GT 2 JTS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:13 ,

VW Golf 5 GT

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:58 ,

SHITET GOLF 5 1.9 GT AUTOMAT VITI 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:49 ,

OKAZION!Golf 5 GT.

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:39 ,

Golf 5 GT automat

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 21:01 ,

VW GOLF V

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 15:57 ,

golf 5 GT

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 15:25 Dyqani ,

Alfa Romeo GT 'Bertone Disegno' 1.9 JTD

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 15:08
Linku:
,

GOLF GT

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:57 ,

VW Golf 5 GT,Viti 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:10 ,

Shitet ose nderrohet

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gt | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Gti Gti Gti Gti Gti gtd Gti Gti GTI Gtd

Në fillim