Gps | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gps,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gps Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:31
Linku:
,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 08:11
Linku:
,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 00:52 ,

Audi A4 / 2.0 TDI / DSG 9G / Highline ����

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:50 ,

Mercedes Benz E200 Blueefficiency / 2009 ��������

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 ,

S class AMG / 250 Biturbo / 2012 / Naft Mundesi Nderrimi

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:00 ,

SHITET GOLF 6 2.0 TDI 140 HP

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:57 ,

VW Touran AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:47 ,

Golf 6 Automat 2010 Gaz Ekran Sensore

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:41 ,

Nisan Altima 2011 full option, automat, 2.5 benzinë, 6000 €

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:37 ,

mercedez benz gl , gaz benzine, 14500 euro diskutueshem

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:25 Dyqani ,

U SHIT!!! OKAZION Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI⁣⁣

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:11 ,

Touran

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:04 Dyqani ,

Okazion!New Kia K5- 2.0 Vetem Gaz100% 2015 Full

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:03 Dyqani ,

Okazion!Mercedes E250CDI Sapoardhur “Full”10

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 Dyqani ,

Okazion!Kia K5 Automat 2.0 Gaz 100% Full 12

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 20:34 ,

Toyota Rav4. Crossover 2.2 Diesel. Automatike.

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:34 ,

Toyota Rav4.White Edition. 2.2 Diesel. Automatike

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:19 ,

AUDI 3.0 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 ,

AUDI A6 3.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31
Linku:
,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:22 ,

Bmw 520i F10 TwinTurbo viti 2014, STAGE 1 256cv

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:08 ,

BMW X3 2010 2.0XDrive Automatike Full

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:31 Dyqani ,

PEUGEOT 308 BENZIN+GAZ

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:01 ,

ML 320 Bluetec 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:52 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:36 ,

BMW X5 Xdrive 3.0d, android system 9'' e vecante

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gps | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Gps në kategorinë All Category
  • GPS në kategorinë GPS pajisje
  • Gps në kategorinë Elektronika
  • gps në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë
  • gps në kategorinë Kafshë në fermë
  • gps në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Gps në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • GPS në kategorinë All Category
  • GPS në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione