Goma 17 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma 17,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Goma 17 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:59 ,

Mercedes Benz C220 Nafte 2009 AVANTGARDE Automatik

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 ,

Mercedes-Benz C clas Benzine-Gaz LPG Avantgarde V.12.2009

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 ,

���� Fiat Bravo 2010 ����

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:52 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:48 ,

Seat Leon

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:48 ,

Mercedes Benz 220 cdi 2005

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:43 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

Shitet

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:27 ,

AVANGART E KLAS 220 CDI EVO MERCEDES BENZ w211

6 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:19 ,

Mercedes Benz C320 M.Nderrimi + -

7 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:18 ,

Ford c max

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:15 ,

��C 200 CDI ~ Model 2008 ~ KAMBIO MANUALE ~ NAVI��

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

Opel Vectra cc Gts sapo ardhur nga Gjermania

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:12 ,

Mercedez-Benz E 350 CDI AMG 2011 Automatike

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:12 ,

Volkswagen Golf VI Highline , 2009 , Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:10 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - C Class 200 Cdi DieseFull Option

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Audi A3 1.9 Tdi Diesel SportBack

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:02 ,

Benz CLS 320 Nafte,Automatike,2008,Black Edition,baxho xhami

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

PORSCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ MUNDESI NDERRIMI 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Mercedes C Class Sport Edition 200 cdi, klasse

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:54 ,

Okazion E300 4 matic benzin pa taks luksi full

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:54 ,

Okazion toyota prius hybrid

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

Audi S line fabrike fulllllll

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:50 ,

MERCEDES BENZ E 220 CDI BLUE EFFICIENCY AVANTGARDE FULL

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:46 ,

M.Benz E240 Elegance

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 ,

OKAZION!! Toyota Avensis 2.2 nafte (2007)

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma 17 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • goma 17 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Goma 17 në kategorinë All Category
  • goma 17 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • goma 17 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Goma 17 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Goma 17 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Goma 17 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Goma 17 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • goma 17 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Goma 17 në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione