Golf5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf5,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf5 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:38 Dyqani ,

❌❌ C klas 250 benzin 2010❌❌

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:38 ,

OKAZION MERCEDES BENZ E CLASS 2014 FULL

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:36 Dyqani ,

E 2.2 Nafte 2015 Fuull Led sapoardhur

16 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:07 Dyqani ,

Golf 5 1.6 benzin+Gaz

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:44 ,

Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:06 ,

�� W204 2009 AMG (nderrim vetm me c300) pak dite

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:57 ,

Benzin Gaz c180 i diskutueshem

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 14:41 ,

Vw Golf 5 2.0 nafte 2004

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 11:24 ,

Mercedes Benz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:41 ,

Golf5 nafte 1.9 manual 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 23:23 Dyqani ,

❌❌ML 320 Diesel❌❌

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 23:09 Dyqani ,

❌❌shiture Ml320����❌❌

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 18:26 ,

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Qer 18:26 ,

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Qer 10:54 ,

Golf5

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 21:31 ,

VW Volkswagen Gofl 5

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 22:58 ,

Navi-radio mp3 per Pasat,Touran dhe Golf 5

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 21:18 ,

Shitet golf5 2008 diesel manual

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 16:49 Dyqani ,

❌ Citroen 1.4 nafte❌

2 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 16:48 Dyqani ,

❌❌Porsche 3.6 benzin❌❌

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 14:26 ,

Golf ,5 Atomat

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 13:50 ,

Shitet Golf5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 12:53 ,

Shitet Golf5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 10:52 ,

Shitet golf5 automat okazionn

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:38 ,

Shitet Golf5 b/g

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 08:31 ,

C CLASS W204 2009 LOOK AMG TIMON AMG 2018

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 08:31 ,

OKAZION W204 2009 LOOK AMG TIMON AMG 2018

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 14:17 ,

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 12:53 ,

Okazion Golf 5 GTSport Turbo Supercharger 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Maj 22:59 ,

Golf 5

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 16:13 ,

Golf5

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 23:51 Dyqani ,

❌U SHIT Audi Q7 3.0 TDI ❌

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 23:22 Dyqani ,

❌❌U SHIT C 220 diesel Automatic❌❌

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 15:18 Dyqani ,

⛔️��U Shit⛔️��

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 19:52 ,

Shitet golf 5 tgjitha sherbimet e kryera

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 16:03 ,

VW Golf5+ Nafte 2006 DSG 225mije KM Origjinale

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 16:02 ,

VW Golf5+ Nafte 2006 DSG 225mije KM Origjinale

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf5 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione