Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf GT 6 - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf GT 6,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf GT 6 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Shk 15:15 Makina , Durrës

Golf 5 GT

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 23:34 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe golf 5-6-7 GT

1 EUR

Sot 19:48 Makina , Fier

KIA K7 2015 3.0 Lpi

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Mar 11:23 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar mga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 12:31 Makina , Tiranë

Makina me qera nga 19€/dita✅

19 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Tet 14:40 Makina , Lezhë

Golf 4

4 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:33 Makina , Tiranë

Pjese Kembi Golf-6

90 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 17:43 Për fëmijë Lodra , Tiranë

Vetur per femijë

120 EUR

23 Dhj 00:16 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe R16 5x100

250 EUR

26 Dhj 16:43 Makina , Kukës

GOMA VERE 275 45 21

550 EUR

30 Tet 20:34 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe gt

500 EUR

05 Nën 00:14 Makina , Vlorë

Golf 3 2.0 GTI Benzin Full Sport Me Targa Shqipr..

1 650 EUR

21 Mar 23:06 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Vespa

2 700 EUR Çmimi me zbritje

26 Pri 16:01 Makina , Tiranë

Golf 2.0 170hp sport Anglez

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 23:06 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

HONDA SH125i ABS viti 2015

3 000 EUR Çmimi me zbritje

16 Sht 13:01 Makina , Tiranë

Vw Golf 5 2.0 Nafte 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 18:29 Makina , Berat

SHES GOLF 5 2.0 TDI VETURA O NE KOSOV

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Korr 19:21 Makina , Tiranë

Shitet GT 1.9 nafte//Nderrohet me makine 4 porta

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 01:37 Makina , Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 Makina , Tiranë

Golf 5 2.0 tdi

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 09:53 Makina , Tiranë

VW Golf 4 dizel

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Qer 13:11 Makina , Lushnjë

VW Golf 4 1.9 (130 kuaj fuqi )

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Dhj 16:43 Makina , Kukës

BMW 745i 4.4 V8

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 15:28 Makina , Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 12:17 Makina , Tiranë

Vw Golf 5 1.9 Nafte 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 12:48 Makina , Durrës

Golf 5 benzin gaz

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 16:46 Makina , Tiranë

VW GOLF 5

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 11:22 Makina , Tiranë

OKAZION GOLF 5 LOOK GT

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:57 Makina , Tiranë

�� Mercedes Benz C200 CDI Automatik C Klasse - C Classe

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 16:12 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 i ardhur nga GJERMANIA me DOGAN

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 19:45 Makina , Tiranë

Golf 5 Look GT me dogane

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Dhj 13:24 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 GT sport fabrike 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 11:07 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 GT sport fabrike 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 10:19 Makina , Tiranë

Golf 5 GT sport fabrike 2008, manual, model Amerikan

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf GT 6 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Golf GT 6 golf gt 6 golf gt 6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione