Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf GT 6 - Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf GT 6,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf GT 6 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:07
Linku:
Makina , Tiranë

2013 Ford C-Max 1.6 TDCi

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

28 Jan 00:19 Makina , Tiranë

VW Golf 5 GT Full Options

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 22:26 Makina , Tiranë

VW GOLF 5

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 11:09 Makina , Durrës

Shitet golf 5 viti 2008 1.9 naft

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 17:04 Makina , Durrës

Shitet golf 5 viti 2008 1.9 naft

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Dhj 12:51 Makina , Durrës

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 10:12 Makina , Elbasan

Shitet

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Dhj 19:31 Makina , Tiranë

Shitet golf5,1.9.

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Tet 13:49 Makina , Tiranë

golf 5.1.9.2008 naft automat

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 16:46 Makina , Tiranë

VW GOLF 5

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 11:22 Makina , Tiranë

OKAZION GOLF 5 LOOK GT

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 10:59 Makina , Shkodër

Golf 5 GT 1.9 TDI - 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 22:39 Makina , Vlorë

Golf V

111 111 111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 19:51 Makina , Tiranë

Golf 5.2008.automat.naft.1.9

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Gush 14:15 Makina , Elbasan

Golf 5 gt sport 07.2008

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 11:55 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Korr 22:33 Makina , Durrës

Golf 5 GT SPORT 5500€

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 19:21 Makina , Tiranë

Shitet GT 1.9 nafte//Nderrohet me makine 4 porta

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 18:06 Makina , Tiranë

Golf 5 GT

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 13:38 Makina , Tiranë

Golf 6 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Korr 00:30 Makina , Lushnjë

SHITET GOLF 5 GT OKAZION

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 14:40 Makina , Tiranë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 22:48 Makina , Tiranë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 01:37 Makina , Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 22:29 Makina , Elbasan

BMW Seria 3 2.0Automat -08 Shitet ose ndrohet

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 17:44 Makina , Lushnjë

VW GOLF 5 1.9 Look GTI

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 08:41 Makina , Durrës

VW Golf 2.0 Gti Trubo

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 09:37 Makina , Tiranë

Golf 5.2008 automatic tronic

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Shk 23:49 Makina , Tiranë

Golf 5.2008.automatik.1.9

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 12:05 Makina , Vlorë

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 18:14 Makina , Tiranë

Golf 5.2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Jan 16:29 Makina , Durrës

VW CADDY 2.0 TDI BLUEMOTION - I RI

10 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Jan 19:42 Makina , Durrës

Golf 5 GT 170 HP

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 00:16 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe R16 5x100

250 EUR

12 Dhj 08:58 Dyqani Makina , Kavajë

U SHIT

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 16:27 Makina , Lezhë

Shitet ose nderrohet +- dif

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 20:14 Makina , Tiranë

OKAZION Volkswagen Golf GT

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 16:58 Makina , Shkodër

Golf 6 2.0 Ndrimm evo 320

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 19:32 Makina , Tiranë

Vw Caddy 1.9 TDI 4x4 Gjip

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 23:32 Makina , Tiranë

Golf 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 11:19 Makina , Durrës

Golf 5

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 19:53 Makina , Kavajë

Volkswagen Golf V 2.0 GT

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 21:19 Makina , Kavajë

Shitet Golf 5 GT Sport

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 18:30 Makina , Tiranë

Golf 5

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 16:01 Makina , Tiranë

Golf 2.0 170hp sport Anglez

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:21 Makina , Sarandë

Volkswagen Golf V 1.4 tsi viti 2008 gt sport

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Shk 11:09 Makina , Kukës

BMW GT 530DxDrive pa dogane(nga zvicrra) 2010

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 15:20 Makina , Elbasan

VW Golf 6

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 16:45 Makina , Tiranë

Golf v 2.0 tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf GT 6 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Golf GT 6 golf gt 6 golf gt 6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione