Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 7 2 diesel - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 2 diesel,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 2 diesel Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Dhj 16:54 Makina , Tiranë

shitet golf Vll GTD

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 05:19 Makina , Tiranë

golf Vll

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 05:17 Makina , Tiranë

golf Vll

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 05:17 Makina , Tiranë

shitet golf Vll GTD

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 20:43 Makina , Tiranë

Bmw 320

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 08:09 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ: B CLASS-180 (panoramik) VITI 2011

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 20:58 Makina , Tiranë

Ford Focus

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 00:36 Makina , Lushnjë

BMW X 3

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 12:11 Makina , Tiranë

Golf 7 (VII) GTD

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Mar 20:36 Makina , Shkodër

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 13:27 Makina , Tiranë

‼️‼️ BMW X5 3.0d ‼️‼️ 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 20:52 Makina , Kukës

Shitet BMW X5. Diesel 3.0

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 09:59 Makina , Tiranë

⚠️⚠️⚠️OKAZION⚠️⚠️⚠️ Audi A4 2.0 Diesel

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 11:18 Makina , Tiranë

⚠️⚠️⚠️OKAZION⚠️⚠️⚠️ Audi A4 2.0 Diesel

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 18:53 Makina , Kukës

Mercedes s 450 long version full opsion

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 20:36 Makina , Durrës

BMW seria 7 - 730d Full Option viti 2000

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 18:03 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 nafte automat 4.500€ 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 22:29 Makina , Tiranë

Okazion Rav 4

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 23:43 Makina , Lushnjë

Mercedes vito Furgon diesel

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 09:56 Makina , Tiranë

Smart Fortwo 451 cdi Naft Diesel 800cc 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Qer 16:13 Makina , Tiranë

Golf 7 GTD

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Qer 15:52 Makina , Tiranë

GOLF 7 GTD 2016 FULL OPTION (Jo tregtar)

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 09:09 Makina , Tiranë

Passat 2.0 TDI HIGHLINE 4400 EURO

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 11:21 Makina , Tiranë

Range Rover Sport Autobiography 'Special Edition'

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Gush 19:32 Makina , Tiranë

Vw Caddy 1.9 TDI 4x4 Gjip

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Gush 12:34 Makina , Tiranë

Bmw 330 xd

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 20:28 Makina , Tiranë

Bmw 525 Diesel 2006 Pa Dogan

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 17:31 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA SUPER GJENDJE

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 16:21 Dyqani Makina , Kavajë

U SHIT

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 13:17 Makina , Elbasan

Audi Q7 S line

11 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 07:53 Makina , Tiranë

OKAZION !!! BMW X5 M 35D XDRIVE FULL !!!

15 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 20:47 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 3.0 Diesel targa Angleze

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 17:59 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S320 CDI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 15:53 Makina , Tiranë

Okazion Citroen C4 1.6 Diesel Automat 2008

4 860 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 23:03 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.7 FULL OPTIONS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 14:34 Makina , Durrës

Nissan murano 2015 naft automat super full

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 2 diesel | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Golf 7 2 diesel Golf 7 2 diesel

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione