Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 7 2 diesel - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 2 diesel,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 2 diesel Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:01
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

14 Shk 11:46 Makina , Tiranë

Shitet GOLF 7 Look ALLSTAR 1.6 diesel

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 23:31 Makina , Tiranë

shitet Audi A4 2010 2.0 diesel nuk bëj nderrim

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 20:41 Makina , Tiranë

Vw Golf 7 2.0 diesel 2015 135.000km!

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Shk 00:40 Makina , Korçë

Volvo xc60 awd 97 mij km

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Jan 22:03 Makina , Elbasan

Mercedes Benz E250

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 14:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 Pro max

220 EUR

25 Jan 20:02 Makina , Lezhë

BMW 330xd

6 500 EUR

31 Dhj 18:16 Të tjera , Kukës

Mimaki CG-130 SR2

1 100 EUR

24 Dhj 17:49 Makina , Tiranë

Okazion range rover sport 3mish naft

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 11:29 Makina , Tiranë

Golf 6 1.6 Tdi BlueMotion������������

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 12:42 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Piaggio Si Piaxho

300 LEK Çmimi me zbritje

10 Dhj 10:02 Makina , Tiranë

FORD FOCUS

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 18:26 Të tjera , Kukës

Mimaki CJV150-130 EcoSolevnt

6 200 EUR

21 Nën 23:41 Makina , Tiranë

E320 2007 Diesel €8.000

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 21:04 Makina , Pogradec

mercedes ml320

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 12:23 Makina , Tiranë

GOLF 7 LUNGO 2015 2.0 TDI

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Tet 14:17 Makina , Tiranë

Audi A6 Okazion! ����������

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Tet 17:02 Makina , Tiranë

Shitet

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 11:47 Makina , Tiranë

Golf 7 12/2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 09:08 Makina , Korçë

E Class E250 w124 Mercedes Benz SUPER

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 19:41 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 2 diesel | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione