Golf 6 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Golf 6 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen Golf 6 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Golf 6 ne shitje me ofertat me te mira.Sot 14:47
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 12:33
Linku:
,

OKAZION 7900 Euro

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:47
Linku:
Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59
Linku:
Dyqani ,

VOLKSWAGEN GOLF 6, 2009, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:51
Linku:
,

Shitet VW 6

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:03 ,

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI Bluemotion 2010 Automat

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:03 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:03 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012 Automat

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:03 ,

Volkswagen Golf Plus 2.0 TDI Automat -2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 ,

OKAZION Golf 5+ 1.9tdi 0693585393 i diskutushem

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 ,

VW Touran 1.9 Automat DSG 0693585393 i diskutushem

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 Dyqani ,

Shitet C200 CDI okazion!!!

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:02 ,

BMW x5 xdrive3.0i pa taks lluksi 7vende MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:01 Dyqani ,

Shitet audi a6 benzine gaz

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:01 ,

VW PASSAT 1.8T BENZIN-GAZ AUTOMAT

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:01 Dyqani ,

c 200 kompressor

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 ,

ML 270 Cdi 2005 final edition Super gjendje nderrohet !!!

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:01 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:01 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:01 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:00 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:00 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:00 ,

---OKAZION--- Volskwagen GOLF 5

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:00 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:59 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:57 ,

VW GOLF 5, AUTOMAT I sapoardhur me dogan gjendje perfekte

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:56 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:56
Linku:
,

����AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT����

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:55 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:55 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 ,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:54 ,

Audi A4

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:52 ,

!! Golf 6 !! Full option 6100 €

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:52 ,

Okazion 6100 € Golf 6 viti 2010 full option

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:51
Linku:
,

Shitet VW 6

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:51 ,

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ 2011 super gjendjee**

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:51 ,

Mercedes benz c class 220

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:50 ,

✔SUPER OKAZION✔ BMW 750L X-DRIVE 2011 SUPER FULL OPSION

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:50 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:50 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:50 ,

C 300 4matic 2011 GAZ+BENZIN FULL OPSION (SUPER GJENDJE)

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:50 ,

BMW SERIA1 2.0 BENZIN+GAZ 2007 AUTOMATIK OKAZION

4 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:50 ,

AUDI Q7 4.2 S-LINE FABRIKE "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:50 ,

Shitet fiat panda 1.2 automat super ekonomic

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:49 ,

AUDI A3 2.0naft 2007 "SUPER GJENDJE"

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Golf 6 në shitje? Shiko njoftimet për Golf 6 nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Golf 6 në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Golf 6 në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Golf 6 në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Golf 6 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Golf 6, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Golf 6 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf 6 ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Golf 6 ne Shitje


Keni Golf 6 që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Golf 6 shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione