Golf 5 r32 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 127

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 r32,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 r32 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:03 ,

GOLF 5 GTI FABRIKE 2.0 BENZIN 2006 AUTOMATIK (SUPER GJENDJE)

4 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:39 ,

Golf 5 (1.9 tdi) (look r32)

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 17:55 ,

Vw Golf 5 1.9 tdi 2005 automat

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:24 ,

Golf 5 (look r32) (1.9 tdi)

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 09:46 ,

☆☆ Golf 5 2008 Gt- Fabrike ☆☆ R-32

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 08:06 ,

VW golf 5 sportline

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 08:06 ,

VW Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:18 ,

Golf 5 1.9 TDI

4 000 EUR

05 Maj 00:21 ,

Alfa romeo 156 sportwagon

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 07:51 ,

Shitet golf 5 GTI origjinal fabrike mbi 340 HP

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 08:35 ,

Shitet golf 5 look r32

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 13:34 ,

Shitet Golf 4 GTI 1.8 T Benzin gaz

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 16:16 ,

Shitet Golf 5 look R32

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 23:48 ,

Shitet Golf 5 2.0 Benzine+Gaz

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 21:21 ,

Golf 5 Automatik naft LOOK32

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 08:47 ,

Okazion ...Golf look r32

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Shk 15:15 ,

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 09:44 ,

Golf 5 Look R32 Automatik naft

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 11:44 ,

Golf 5

5 500 EUR

05 Jan 18:13 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 11:22 ,

golf 5 1.9 luk R32 viti 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 17:05 ,

shitet

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 00:08 ,

shitet

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 18:56 ,

Golf 5 R32

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Dhj 12:46 ,

Golf 5 LUK Gti

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 22:50 ,

Golf GTI mk5

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 02:56 ,

Golf 4

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 19:07 ,

Golf 5 look R32

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 13:41 ,

SHITET VW GOLF 5 LOOK R32 BENZINE+GAZ

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Tet 20:18 ,

Golf 5 2.0 TDI FULL LOOK GTI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 17:09 ,

GOLF 4

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 00:20 ,

Shitet golf 5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 12:38 ,

Golf 5 look r32 fabrike

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 10:17 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet (Nafte)

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 06:12 ,

GOLF 5 GTI

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 06:12 ,

VW Golf 5 GTI LOOK R32

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 13:05 ,

VW Golf R32

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 21:29 ,

Golf 5 1.9

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 19:21 ,

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 17:44 ,

Shitet Golf 4 1.9 tdi -di tkuqe

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 16:25 ,

VW GOLF 5

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 13:54 ,

U SHIT FLM

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 21:29 ,

Okazioon

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 18:37 ,

Golf 5 luk R32

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 r32 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione