Golf 5 plus 2008 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 plus 2008,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 plus 2008 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:28 ,

Mercedes Benz//E220\\ Avangard//2011//

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:45 Dyqani ,

VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS,VITI 2008,AUTOMATIKE,MOTORR 1.9 NAFTE

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:21 ,

PORSCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ MUNDESI NDERRIMI 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:35 ,

Golf 5 Plus 1.6 Benzin/Gaz 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:19 Dyqani ,

Audi S8 Plus Full Option

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Pri 01:15 Dyqani ,

��⛔️⛔️E Shitur ⛔️⛔️��

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 23:22 Dyqani ,

❌❌ u shitt ❌❌

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 22:06 Dyqani ,

��U Shiit⛔️ 220 cdi avantgarde fuuull Navi

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 plus 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 09:07 Dyqani ,

GOLF5 PLUS AUTOMATIKE 1.9NAFTE VITI 2008 ME DOGANE

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 14:50 ,

Shitet Ose ndrrohet passat 2.0 nafte high Iine, manuale

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 16:04 ,

Mencedes Benz EVO E280 Gaz/Benzine 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 16:37 ,

C230 me Gaz AMG edition nga fabrika

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 09:59 ,

golf plus

4 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 09:48 ,

Shitet VW Golf 5 Plus

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 19:36 ,

VW GOLF PLUS CROSS,�������� 2008,AUTOMAT, 1.4 BENZINE FULL

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 22:33 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2009��������

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Shk 15:45 ,

Shitet per pjes

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 08:03 ,

VW GOLF PLUS CROSS, AUTOMAT, 1.4 TSI, 2008, Full

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 11:35 ,

Nissan Qashqai Full Option Panoramik

6 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Dhj 15:28 ,

Shitet golf 5 plus naft 1.9 21 01 2008 kambjo automatike 97

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Nën 00:19 ,

AUDI A5 • Flm merrjep u SHIT

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 19:56 ,

Golf 5 1.9

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 15:08 ,

AUDI A5 • 2.7 Naft • Automat

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 15:08 ,

AUDI A5 • 2.7 Naft • Automat NDROHET plus minus

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 01:19 ,

AUDI A5 • 2.7 Tdi • Automa M.Ndrimi + - diferencen

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Nën 00:00 ,

Golf 5 1,9 TDI, 6 marshe

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 00:25 ,

AUDI A5 • 2.7 Tdi • Automatike M.NDRIMI + -

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 19:14 ,

AUDI A5

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 00:07 ,

AUDI A5

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 20:09 ,

AUDI A5

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 plus 2008 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione