Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 gas benzine okazion | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 gas benzine okazion,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 gas benzine okazion Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:02 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 Dyqani Makina , Durrës

VOLVO XC 60 AUTOMAT BENZIN GAS 3.0 ME DOKUMENTA PER NJI VIT

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:02 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 1.4 Benzine Gas viti 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 12:04 Makina , Durrës

Okazion Disqe - Goma 205/55/16 Per Bmw

240 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 12:04 Makina , Durrës

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Gush 21:53 Makina , Pogradec

toyota yaris 2006 3400 € okazion

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 23:25 Makina , Tiranë

Okazion

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:39 Makina , Elbasan

Vw Caddy 1.6 benzine 2005 motorr i thjeshte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 22:56 Makina , Pogradec

mercedes benz c 220

3 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 08:42 Makina , Durrës

Vw golf v 2.0 benzine/gas

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 08:40 Makina , Durrës

Ford focus 1.6 benzine /gas

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 07:57 Makina , Korçë

okazion chevrolet kalos 1.4 gas benzine

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 13:08 Makina , Fier

⚠️Okazion ⚠️ Mercedes E 350 benzine+gas ⛽️

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 12:06 Makina , Durrës

Okazion Golf 5 Benzin Gas 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 07:53 Makina , Lushnjë

Golf 5 gas benzine okazion

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 09:46 Makina , Vlorë

Golf 5 okazion

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 00:43 Dyqani Makina , Kavajë

SHITUR ��⛔️ Per cmime okazion vizitoni linkun me posht

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Jan 15:25 Makina , Tiranë

Audi A3 ekonomik

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 08:26 Makina , Tiranë

Okazion !!!!

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 10:33 Makina , Tiranë

Golf 5 1.6 benzine/100% gas Fabrike

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 20:46 Makina , Tiranë

jaguar xf

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 20:21 Makina , Durrës

OKAZION, SHITET GOLF 5 VITI 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 20:21 Makina , Durrës

OKAZION, SHITET GOLF 5 VITI 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 19:37 Makina , Durrës

OKAZION, SHITET GOLF 5 VITI 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 12:54 Makina , Tiranë

Okazion. Golf 5, Benzine+Gas, Motor 1.6

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Maj 22:10 Makina , Fier

Okazion Volswagen Golf 5 GTI

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 20:36 Makina , Tiranë

Okazion

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 22:27 Makina , Tiranë

Okazion! Golf5, 1.6 manual benzine+gas Bifuel g

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 17:08 Makina , Tiranë

Okazion! Golf5, 1.6 manual benzine+gas Bifuel g

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 18:42 Makina , Tiranë

Okazion! Golf5, 1.6 manual benzine+gas Bifuel G

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 14:23 Makina , Kukës

Vw Golf 4 SR 1.6 Benzin/Gas OKAZION

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 23:43 Makina , Fier

Golf 4 . Okazion 1900 euro

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 gas benzine okazion | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione