Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 2008 benzin gas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 2008 benzin gas,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 2008 benzin gas Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Nën 15:09 Makina , Tiranë

Bmw seria 7 750 Lungo

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 20:02 Makina , Tiranë

BMW seria 7

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 22:32 Makina , Tiranë

��KERKOJ AUDI A5 2010-2011 2.0 NAFTE AUTOMAT. 9000 euro ����

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 17:48 Makina , Lushnjë

Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 13:21 Makina , Mallakastër

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 10:07 Makina , Lushnjë

golf V 1.6 benzin+gaz

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 10:07 Makina , Lushnjë

golf V 1.6 benzin+gaz

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 20:25 Makina , Durrës

Golf 5 1.6 benzin+Gas viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 08:40 Makina , Durrës

Ford focus 1.6 benzin/gas

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 08:40 Makina , Durrës

Ford focus 1.6 benzine /gas

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 18:42 Makina , Fier

Golf 5, 1.6 i thjesht - Gaz fabrike

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 12:06 Makina , Durrës

Okazion Golf 5 Benzin Gas 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 13:24 Makina , Tiranë

Wolkswagen

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 22:39 Makina , Lushnjë

Golf 5 benzin+gas 1.6 SR

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 14:36 Makina , Durrës

Golf 5 okazion

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 19:06 Makina , Pogradec

VOLKSWAGEN GOLF 5 VITI 2008 MOTORR 1.6 BENZIN GAS MANUALE

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 08:53 Makina , Elbasan

Okazion Ford Maverick 2.3 Benzin Gas

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 18:47 Makina , Durrës

SHITET GOLF 5 VITI 2008 1.6 BENZIN GAS, MANUALE

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 13:23 Makina , Lushnjë

Golf 5 Benzin Gas

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 12:46 Makina , Lushnjë

Golf 5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 10:04 Makina , Tiranë

Makina Me Qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 22:04 Makina , Elbasan

GOLF5 BENZIN+GAS 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 11:37 Makina , Tiranë

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 01:24 Makina , Tiranë

Mercedes benz s 500 lungo benzin gas 2009 optik

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 21:51 Makina , Fier

Okazion

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 19:29 Makina , Fier

2007 volkswagen touran benzin gas automatik okazio

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 22:15 Makina , Kucovë

��GOLF 5 SUPER GAZ\BENZIN FABRIKE ��

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 17:46 Makina , Tiranë

��Golf 5 Viti 2008 Gaz/Benzin Fabrike ��

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 11:53 Makina , Durrës

U SHIT Opel Meriva Benzin\Gaz Letra per 1Vit

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 12:53 Makina , Vlorë

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 13:28 Makina , Durrës

Golf 5 1.6 benzin gas 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 10:15 Makina , Elbasan

Audi A4 dizel

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 15:52 Makina , Durrës

Golf 5 1.6 benzin Gpl 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 19:40 Makina , Elbasan

OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 2008 benzin gas | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione