Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 2004 1.9 nafte | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 237
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 2004 1.9 nafte,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 2004 1.9 nafte Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:54 Makina , Gjirokastër

Golf 5 1.9 Nafte Viti 2004

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:17 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Caddy

6 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 Makina , Elbasan

�� Bmw x5 M ��

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:50 Makina , Elbasan

�� Mercedes GLK220 ��

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Makina , Durrës

Caddy maxi 1.9 nafte .2009 Nderrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 10:53 Makina , Tiranë

Golf 5

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 10:53 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9 TDI

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 10:26 Dyqani Makina , Tiranë

S H I T U R .....

3 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 21:14 Makina , Tiranë

GOLF 1.9 MANUAL������0697888810

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 09:47 Makina , Elbasan

VW Golf 5 Tdi

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Maj 18:42 Makina , Tiranë

Shitet golf 5 nafte 1.9 viti 2004 manual i sapo targuar .

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 19:01 Makina , Vlorë

Golf 5 1.9 nafte 2004

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 15:48 Makina , Vlorë

Okazion

3 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 11:27 Makina , Durrës

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 09:25 Makina , Vlorë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 17:07 Makina , Tiranë

shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 15:58 Makina , Tiranë

Golf 5

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 07:48 Makina , Vlorë

Shitet Golf 5 1.9 Nafte

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 12:11 Makina , Vlorë

Golf 5

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 19:04 Makina , Vlorë

Golf 5

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 22:19 Makina , Vlorë

Golf 5

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 10:41 Makina , Vlorë

Golf 5

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 19:19 Makina , Pogradec

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 17:34 Makina , Vlorë

Golf 5

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 12:52 Makina , Pogradec

Shitet golf 5

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 20:26 Makina , Vlorë

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 20:12 Makina , Vlorë

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 12:39 Makina , Pogradec

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 10:59 Makina , Vlorë

SHITET

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 10:57 Makina , Vlorë

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 19:14 Makina , Tiranë

Golf 5 3500 euro

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 20:46 Makina , Vlorë

Shitet Golf 5 Manual

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 16:59 Makina , Vlorë

SHITET

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 15:43 Makina , Vlorë

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 19:07 Makina , Shkodër

Shitet golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 19:52 Makina , Tiranë

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 19:03 Makina , Korçë

GOLF 5 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 13:22 Makina , Tiranë

Okazion !

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 09:25 Makina , Tiranë

U shit flm merr jep ��

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 19:58 Makina , Tiranë

VW volkswagen��0684318966

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 16:24 Makina , Elbasan

Shitet Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 00:46 Makina , Krujë

Golf5

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 11:28 Makina , Tiranë

Shitet golf 5

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 21:58 Makina , Krujë

Golf 5

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 16:44 Makina , Krujë

Golf 5

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 14:06 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 5

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 18:32 Makina , Tiranë

Golf 5

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 2004 1.9 nafte | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione