Golf 5 1.9 automat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 1.9 automat,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 1.9 automat Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:27
Linku:
Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:27 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 ,

VW Touran 1.9 Automat DSG 0693585393 i diskutushem

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 ,

Golf 5 Automat 1.9 naft 2006 perfekt

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:30 ,

Laprak

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:21 ,

W GOLF V 1.9 NAFTE VITI 2008 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:02 ,

Golf 5 Look GTI

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 ,

Seat ibiza 1.9 naft viti 2001 ndrrim vetem me w.touran

190 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:29 ,

vw Volkswagen Golf Plus 1.9-Naft-(AUTOMAT)-V-05-06

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:10 ,

VW GOLF V PLUS 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:46 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:57 ,

Golf 5 1.9 Automat Full Option

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 ,

Golf 5 1.9TDI AUTOMAT

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:20 ,

Gofl 5 automat 1.9 nafte , i sapo targuar Tirane 0694760035

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

VW GOLF V PLUS 1.9 TDI AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34 ,

Reno shenik 1.9 naft automat

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:34 ,

Vw Golf 5 automat

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:56 Dyqani ,

Golf 5 2006, 1.9 Naft, Kambjo Automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:38 ,

GOLF 5 + AUTOMAT 4300 Eur

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:36 ,

GOLF 5 1.9 AUTOMAT��������

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:13 ,

Okazion Vw Passat 1.9 dizel 2004 AUTOMAT

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:01 ,

Golf 5 automat 1.9 viti 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:04 ,

SHITET GOLF 5 VITI 2006 AUTOMAT OKAZION SUPER GJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 11:52 ,

Vw Golf 5 1.9 nafte automat sapoardhur

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 09:06 Dyqani ,

Vw golf

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 08:23 ,

Golf 5 Automat

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 12:12 ,

SHITET GOLF 5 AUTOMAT 1.9

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:51 ,

Shitet Golf 5 1.9 TDI AUTOMAT DSG *

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 08:30 ,

Golf 5 1.9 TDI Automat DSG

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 20:13 ,

GOLF 5 - AUTOMAT - BENZINE

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 13:04 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 09:23 ,

Golf 5 Automat 1.9 TDI. Viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 19:33 ,

Golf 5 1.9 TDI 4700 EURO I DISKUTUSHEM Automat

4 700 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:10 ,

GOLF 5 PLUS 1.9TDI 2007 AUTOMAT-ME LETRA Mars 2022

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 08:28 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT 1.9 NAFT

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 21:59 ,

Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 10:36 ,

Golf 5 1.9 Automat DSG LETRA PER 1VIT 0684713464

3 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 1.9 automat | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione