Golf 4 1.9 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4 1.9,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 1.9 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:59
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 19:32
Linku:
,

����Golf plus ����2006 1.9 nafte����

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 14:33 ,

Golf-5. Nafte 1.9. Manual makina eshte shum e paster

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:24 ,

Golf 5 Plus 1.9 naftë

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 ,

OKAZION 3000€ Pegueto 1.9 Partner Blere me 0 KM

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:17 ,

Golf 4 nafte manuale

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:14 ,

��OKAZIONN��✅Golf 5 1.9 naft✅

3 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:48 ,

Golf 4 Viti 2002

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:36 ,

Shitet Ose Ndrohet me Makin ( Benzin gaz )

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:27 ,

Golf V , 2006, 1.9 , euro 4 .

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:12 ,

Golf 4 - 1.9 Tdi - 2001 Letra te Paguara

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

OKAZION Golf 5+ 1.9tdi 0693585393 i diskutushem

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 ,

VW Touran 1.9 Automat DSG 0693585393 i diskutushem

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 ,

��VW GOLF V 1.9 NAFTE ~ 2007 ~KAMBIO MANUALE��

4 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:21 ,

Okazion Ford Focus 1.8 Naft

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:20 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 ,

Reno shenik 1.9 naft automat

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:59 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 ,

golf 4 1.9 tdi automat

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:36 ,

FIAT DOBLO MAXI 1.9 JTD DIESEL KONDICIONER

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:35 ,

Golf 4 AUTOMAT

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:34 ,

Golf 4 automatik

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:33 ,

Golf 4 AUTOMAT

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:23 ,

Shitett Golf 4 1.9 tdi letrat deri shtator

1 863 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:17 ,

Golf 4 viti 2004 1.9 tdi (di) manual 6+1 marshe

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:56 ,

Golf 5 Look GTI

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 ,

Golf 4 1.9 T(DI) te kuqe

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:45 ,

VW Golf 5 ,1,9 Nafte ,Viti 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:09 ,

GOLF 4 MANUALE 1.9 NAFTE VITI 2001 ME DY TE KUQE

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 ,

GOLF 4 VITI 2001 MANUALE 1.9 NAFTE ME DY TE KUQE

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 ,

Shitet golf 4 1.9tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:03 ,

VW volkswagen Turan 1.9 Naft Viti 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:59 ,

VW GOLF 4 TD (i) 2003

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:41 ,

Volkswagen Golf V. 1.9 Diesel.

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:31 ,

Golf 5, 1.9 Nafte,Me Letra te Paguara

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13 Dyqani ,

OKAZION GOLF 5 1.9 4 MOTION 6+1 (0684068599)

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 ,

1.9 naft ne gjendje te mire

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:45 ,

Gofl 4 1.9 nafte viti 2000

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:21 ,

shitet golf 4 1.9 nafte me dokumenta te paguara

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 1.9 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione