Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 4 1.6. automat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4 1.6. automat,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 1.6. automat Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Sht 11:37
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Dje 21:32 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 7 VITI 2016 NAFTE 1.6 AUTOMAT FULL OPTIONS

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 Makina , Gramsh

��URGJENT 8700 EURO

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Makina , Tiranë

RENAULT MODUS BENZINE -GAZ AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:27 Dyqani Makina , Durrës

CITROEN HDI AUTOMAT 1.6 NAFTE VITI 2008 ME DOKUME SUPERRR FU

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:30 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:13 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:30 Makina , Durrës

Okazion per kesh Ford Fiesta 1.6 benzin automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:23 Makina , Tiranë

SMART 1.5 NAFT AUTOMAT 2007 SUPER GJENDJE

3 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:23 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 24 ore , VW ,DODGE,RENAULT

18 LEK / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:23 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 24 ore , VW ,DODGE,RENAULT

18 LEK / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 12:58 Makina , Tiranë

E CLASS-280 ,AUTOMAT,2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 12:57 Makina , Gramsh

✅️SMART FOR FOUR,1.4 B/G

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 11:37
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 09:02 Makina , Tiranë

Pegeout 308 platinium

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Sht 21:50 Makina , Tiranë

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 17:50 Makina , Lushnjë

shitet Ford focus super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 06:58 Makina , Tiranë

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 12:25 Makina , Tiranë

Golf 4 automat Gaz/benzine + ndrrim

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 09:09 Makina , Gramsh

��OKAZION E-200 , 9000 EURO��

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 15:27 Makina , Tiranë

Golf 6 BlueMotion 1.6 TDI 105HP Automat DSG7 2012 me letra

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 19:38 Makina , Elbasan

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 20:56 Makina , Elbasan

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 19:27 Makina , Tiranë

Shitet super gjendje

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 20:51 Makina , Tiranë

E320 cdi full OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Korr 09:13 Makina , Tiranë

Cadillac escalade 6.2 V8

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 12:37 Makina , Tiranë

Shitet / Nderrohet ALFA ROMEO 159 1.9 JTS

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 08:51 Makina , Tiranë

Shitet & Nderrohet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 13:34 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE 6.2 V8 FULLL

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 21:59 Makina , Tiranë

VITI 2013 VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6TDI KAMBIO AUTOMAT 8300EURO

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 20:22 Makina , Tiranë

Ford C Max 1.6 Naftë

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 18:37 Makina , Elbasan

CITROEN C4 AUTOMAT 1.6 NAFT SUPER OKAZION 3000€

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 09:58 Makina , Durrës

POLO CROSS 1.6 NAFT AUTOMATIKE 2010 GJENDJE PERFEKTE

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 19:28 Makina , Korçë

golf 6 gtd U SHIT flm merrjep

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 08:17 Makina , Tiranë

VW Touran 2016 automat 6+1

16 690 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 14:15 Makina , Kavajë

Golf 5 Viti 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 20:04 Makina , Dibër

Shitet Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 13:31 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 PLUS 1.6 NAFTE VITI 2010 AUTOMAT ISAPOARDHUR

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Dhj 22:54 Makina , Tiranë

Golf 4 1.6 benzin gas automat

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 17:06 Makina , Korçë

Makine

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 13:08 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 6 PLUS VITI 2010 MOTORR 1.6 NAFT AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 09:33 Makina , Durrës

Golf 4 automat

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 15:45 Makina , Elbasan

GOLF V BENZINE GAZ

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 15:58 Makina , Tiranë

Okazion golf 4 automat letra 1 vit

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 1.6. automat | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione