Golf 1.6 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 1.6 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 1.6 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 22:00
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:17
Linku:
,

Golf 5 Gaz benzin

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 19:11
Linku:
,

Mini Cooper

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:47
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 23:50
Linku:
,

Golf

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 14:05 ,

Volkswagen Golf 5 1.6 Benzin/Gas Fabrike

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 ,

GOLF 7 1.6 BLUEMOTION 2015 Start&Stop Automatik FULL KASKO

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:55 ,

Okazion: Golf 6 1.6nafte 2012 super ekonomik

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:54 ,

Volkswagen Golf Plus 1.6 Benzin/Gaz. 2007.

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:53 ,

✅Golf 6 HIGHLINE ✅ FULL OPTION

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:50 ,

Vw Golf 6 Automat 1.6TDI R-Line 2010/nderrohet

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:46 ,

GOLF 5 1.6 BENZINE/GAZ

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:43 Dyqani ,

����Super Okazion Ford Focus Automat ����

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:40 Dyqani ,

Volkswagen GOLF 6 1.6 NAFT

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:40 Dyqani ,

Volkswagen GOLF 5 HIGLINE 1.6 BENZIN GAZ

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:39 Dyqani ,

Volkswagen GOLF 6 1.6 HIGLINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:30 ,

VW GOLF 5 PLUS AUTOMATIK KLIMA

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:28 ,

OKAZZION.GOLF.6.GAZ.&BENZIN.1.6..2011.PERFEKTE.

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:28 ,

Golf 7!!! Viti 2014

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:28 ,

VW Golf 6, 1.6 nafte .Viti 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:26 ,

VW GOLF 5 AUTOMATIK KLIMA BENZINE 1.6

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:23 ,

Mercedes Benz C180 Kompressor Sport ����

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Dyqani ,

Golf 6 benzin gaz viti 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:13 ,

GOLF 5 PLUS 1.6 BENZIN/GAS(Fabrike) 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:12 ,

golf 4 okazion per pak dit

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:06 ,

Ford Focus 1.6 dissel

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:04 ,

Golf 5 Plus 1.6 Benzin/Gaz

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 Dyqani ,

VW GOLF 6 AUTOMAT 1.6 NAFTE 2011 U SHIT FLM

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:59 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:58 ,

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automat Shitet/Mundesi Nderrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:50 ,

VW Golf Vl Automat viti 2010 1.6 Naft

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 ,

AUDI A1 2013 1.6tdi (SUPER GJENDJE) 140.000 KM (105HP)

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:44 Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, 3400 EU

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:37 ,

Golf V Benzine+Gaz 100% Letrat per 1 Vit

3 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:33 ,

OKAZION! VW GOLF 7 AUTOMAT 1.6TDI BLUE MOTION 2013

9 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:30 ,

Citroen C4 Grand Picasso Automatik

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 ,

VW Golf 5, benzin+gaz punon 100% gaz,2009,letra per 1 vit

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:21 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:19 ,

AUDI A1 2013 1.6tdi (SUPER GJENDJE) 140.000 KM (105HP)

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:18 ,

Okazion golf 4 benzine+gaz me dokumenta 1 vit

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:08 ,

Okazion

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:07 ,

volkswagen golf 1.6 benzin-gaz

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:04 ,

Golf 1.6 benzin gas ⛽️ united 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:04 ,

Golf 1.6 naft 2010 automatike

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:03 ,

Golf 5 1.6 benzin + gas luk GTI

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 1.6 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim