Golf ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Golf në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen Golf në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Touareg, Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Golf ne shitje me ofertat me te mira.Sot 00:01
Linku:
,

Shitet VW 6

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51
Linku:
,

Golf 5 Look GTI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32
Linku:
,

����AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT����

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 14:45 ,

Golf 4 1.6 benzin gaz sr 98 OKAZION

1 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 ,

Golf 5 2.0 viti 2006 AUTOMATIK

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 ,

Golf 5 Plus 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:45
Linku:
,

BMW 645i AC SCHNITZER

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:45 ,

VW GOLF 6 2.0TDI NAFT Kamio Automatike TAVAN PANORAM -09

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:45 ,

Volkswagen Golf V. 1.6 Benzin/Gaz.

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:44 ,

Passat 2.0 TDI 2013 Automat Me Dogan te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:44 ,

Volkswagen Golf V. 1.9 Diesel.

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:44 ,

Golf 5 Benzin-Gaz 1,4 manual 2005

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:44 ,

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automat Me Dogan te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:41 ,

VW GOLF 5 - 2.0 GTD - AUTOMATIK - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:41 ,

VW TURAN AUTOMATIK 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:39 ,

Panda 4X4

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:38 ,

Golf 4 sport "letrat deri ne dhjetor 2021 "

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:37 ,

mercedes benz B-class 200 Sport

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:35 ,

Shitet Golf 5 plus Manual

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 ,

Golf 5 Automat Gaz-benxin 1.6 i thjesht.

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:35 ,

Golf 5 Automat 1.9 naft 2006 perfekt

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:34 ,

GOLF5-NAFT-200CC-TDI-VITI-2005. MANUAL

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:34 ,

Ford Fiesta 1.25

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:34 ,

SHITET BKLAS AUTOMAT 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

SHITET Benz EVO Automat 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:33 Dyqani ,

�� OKAZION VW GOLF GAZ-BENZIN��

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 ,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:33 ,

Golf-5. Nafte 1.9. Manual makina eshte shum e paster

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 ,

Golf 4 1.6 benzine viti 2000 super gjendje 1700 euro

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:32 ,

Audi A4

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:32 ,

S-Class AMG Packet

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

Golf 6 1.6tdi me dogan te paguar

5 670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:32 ,

Audi A3-2012+ liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:32 ,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:31 ,

Audi A4 Sport-Line

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 ,

Ford C-Max 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Jeni duke kërkuar për Golf në shitje? Shiko njoftimet për Golf 5 nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Golf në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Golf ne shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Golf, Volkswagen Passat, Touareg, Golf 4 Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Golf që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Golf ne shitje


Keni Golf që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Golf shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione