Gjenerator ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjenerator të ndryshem në shitje. Gjej Gjenerator te ri apo te perdorur si dhe materiale për banjo sanitare, prerëse pllakash, porta hekuri, cisterna, makineri hekuri, kangjella ballkoni, grile alumini dhe shumëçka tjetër në shitje. Shiko njoftimet per Gjenerator dhe gjej atë që të duhet me çmime më të arsyeshme.Sot 16:14 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:30 ,

PORSCHE CAYENNE 4.5 BENZIN+GAZ FULL OPSION LIMITED EDITION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:30 ,

C 300 4matic 2011 GAZ+BENZIN FULL OPSION (SUPER GJENDJE)

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:29 ,

BMW SERIA1 2.0 BENZIN+GAZ 2007 AUTOMATIK OKAZION

4 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:29 ,

AUDI A3 2.0naft 2007 "SUPER GJENDJE"

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 ,

Wolzvagen golf Citroen xsara 2002 (Mundesi nderrimi)

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:39 ,

❌OKAZION❌HONDA CR-V Ekzekutive

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 ,

❌OKAZION❌Mercedes C KLASS

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:09 ,

Mercedes C 220 I VECANTE

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:45 ,

Shitet Gjenerator Bruno “OKAZION”

3 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:29 ,

����C180 BENZINE AUTOMAT 2008 ZVICRA

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 ,

����C180 AMG KOMPRESSOR 2008 AUTOMAT ZVICRA��

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 ,

����FORD FOCUS 1.6 BENZINE 134.000 KM ZVICRA��

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:28 ,

��EVO 220 Cdi 2007 AUTOMAT��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:28 ,

����FIAT BRAVO AUTOMAT ZVICRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:28 ,

FIAT GRANDE PUNTO ZVICRA����

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:28 ,

����C180 Benzine 2005 Automat Zvicra����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Gjej Gjenerator nga më të ndryshmit të reja dhe të përdorura në shitje në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al. Blej Gjenerator që të duhen me çmimet më të volitshme.


Mijëra njoftime për Gjenerator në shitje


Gjej gjithçka që të duhet për ndërtim në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për Gjenerator apo porta hekuri, makineri hekuri, kangjella ballkoni, grile alumini, rafte metalike, tjegulla, pompe spërkatëse, freze toke, gjenerator, stabilizator, depozita plastike, betoniere, armatur betoni, kavo çeliku, depozite uji, tuba hekuri, dhe shumë të tjera në shitje. Gjej Gjenerator që të duhen në MerrJep.al.


Shit Gjenerator në MerrJep.al


Posedoni Gjenerator të ndryshem të ri apo të përdorur që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime per Gjenerator në mesin e shumë vizitorëve dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione