Gaz benzine | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gaz benzine,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gaz benzine Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:26
Linku:
,

Nissan qashqai full option

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 09:04
Linku:
,

Mercedes benz E350/2012/9000€

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 15:41
Linku:
,

Shes Benz CLK 240 Benzinë-Gaz

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:54
Linku:
,

S-Class AMG Packet

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

5 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 18:08 ,

AUTOMATIK BENZINE1.6.PARK DISTANCE DOGANE E PAGUAR OKASION

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

SHITET GOLF 6 1.4 BENZINE GAZ MONTUAR NE GJERMANI

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

Mercedes Benz C230 V6 Amg Look benzin 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:05 ,

VW PASSAT OKAZION

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04
Linku:
,

Mercedes Benz C180 Kompressor / Benzine+Gaz SPORT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04 ,

��️HONDA CRV, AUTOMAT, 2009, BENZINE

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:04 ,

Mercedes benz B200 Turbo (193 Hp) benzine gaz

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:03 ,

Mercedes benz A160 benzine gaz lungo automat

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:03 ,

FORD EXPLORER 3.5-BENZINE GAZ 4WD FULL OPTIONS

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 ,

BMW X5 Benzin Gaz 3.0 i Okazion pa taks lluksi

321 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 ,

Outlander benzine + gaz vetem 164000 km

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:01 ,

Volkswagen 6

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:00 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% mundesi nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:00 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:59 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0i *AVANT*/AUTOMAT/175.000KM❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:59 ,

Volkswagen Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:59 ,

❌SHITET E-CLASS 240*AVANTGARDE*/BENZINE+GAZ/AUTOMAT/❌

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 ,

Ndrrohet W203 benzine-gaz letrat per 1 vite!

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 ,

Shitet Hyundai Avante 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 17:55 ,

Makina me Qera

13 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:55 ,

Shitet Hyundai 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 17:54 ,

S-Class AMG Packet

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 ,

Shitet Hyundai Avante

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 17:54 ,

Okazion shitet Hyundai 2010 benzin

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 17:52 ,

����Toyota Yaris 1.3 Benzine/Gaz Automat ����

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:50 ,

Tirane,Seat Arosa benzine-gaz 2002 ne super gjendje!!

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:48 ,

porsche caynne 3.2 benzine gaz ndrrohet

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:48 ,

Jeep Wrangler benzine 3.8 2011 nderrohet

17 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:48 ,

jeep wrangler 2011 benzine 3.8 nderrohet

17 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:48 ,

land rover discover 4.0 benzine ndrrohet

12 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:48 ,

okazion bmw 325 benzine gaz automat

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:47 ,

Audi A3 2.0 benzin gaz 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:47 ,

jeep wrangler 2008 benzine 3.8 nderrohet

15 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

S 550 lungo full panorama 2010 ndrrohet

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:45 ,

M.Benz C200 Kompressor Automat Benzine+Gaz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:44 ,

M.Benz C200 Komp. Benzine+Gaz Automat

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:44 ,

M.Benz C200 Kompressor Benzine+Gaz PRINS

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:42 ,

Okazion!! Mercedes Benc c300 4matic benzin 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:40 Dyqani ,

Citroen C3 Kambjo Automat- Benzin+ Gaz‼️

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:40 ,

OKAZION! Volvo S60 Benzin+Gaz, Gjendje Perfekte!

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:35 ,

Mercedes A160 Gaz/Benzine Auto

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:35 Dyqani ,

C klas Benzine Gaz Automatike me dogane 08 !

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:34 ,

Mercedes A160 Benzine/Gaz Auto 80.000 KM

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:33 ,

Mercedes Benc C230 Benzine Automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:31 ,

Shitet Golf 6 2.5 Benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gaz benzine | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione