Gas benzine | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gas benzine,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gas benzine Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Pri 08:52
Linku:
Dyqani ,

Shitet C250 V6 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 16:55 Dyqani ,

Audi Q5 3.0 Sline 2012 full option benzin automat

12 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:55 Dyqani ,

VW POLO 2010 BENZINE GAS AUTO PENTA

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:54 Dyqani ,

Shitet pasat 2.5 benzin.behet 100%gas

7 790 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:52 ,

SHITET VOLVO S60, 2.4 Benzine + Gas

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:51 Dyqani ,

Autovip.al Q 5 2012 ,2.0 BENZIN ME DOKUMENTA 1VIT

11 995 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:26 ,

Kia Picanto �� Benzine/Gas �� Letrat e sapo prera��

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:24 ,

Mercedes Benz C180 benzin 2002

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:17 ,

Shitet okazion benz c clas 4 matick benzin gas

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:17 ,

��RENAULT CLIO 1.2 ��BENZINE VITI 2007 SUPER��

1 998 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:17 ,

C Clas 2006 Benzine-Gas SPORT EDITION Full ekstra

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 ,

��BMW E90 1.8��BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet��

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:16 ,

��BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0�� AUTOMATIKE SUPER��

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:16 ,

��VOLKSVAGEN PASSAT 2009�� NAFT AUTOMAT SUPER GJENDJE��

3 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:15 ,

��BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 ��AUTOMAT SUPER��

4 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:14 ,

��TOYOTA COROLA VRSO 1.6 ��BENZINE 2004 SUPER��

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:10 Dyqani ,

Honda CR-V Benzinë+Gas AUTOMATIK

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 ,

Bmw Seria 5 e60

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:06 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 230 Kompressor Benzine Gas BRC

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 Benzine Gas Prins

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:05 ,

‼Golf 6 2010‼..2.5Benzine (Behet 100% gas)

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:05 ,

Shitet ‼ C300 4Matic ‼i sapo ardhur ne super cmim ‼

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:04 ,

❌E 300 Benzine Behet 100%gas ❌..full opsion ✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:04 Dyqani ,

Honda FR-V 1.7 Benzinë+gas

3 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:03 ,

‼Shitet/Nderrohet‼ C 230 4 Matic //Behet 100%gas✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Dyqani ,

Citroen XSARA Picasso 1.6 Benzinë+ gas OKAZION!!!!

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:02 ,

E 300 Benzine Behet 100%gas ..full opsio

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:02 Dyqani ,

Mazda 5 benzinë+gas viti 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:01 ,

Mercedes Benz E300 benzin (Behet 100%gas)

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:00 ,

Golf 6..2010..2.5benzine

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:51 ,

Vw Tiguan 1.4 Gas+Benzine Viti 2008 Manuale

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:29 Dyqani ,

RENAULT CLIO 2008 BENZINE + GAS AUTO PENTA

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:25 ,

Mercedes B170 Automat BENZIN GAZ

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:15 ,

//OKAZION C CLASS 300 BENZIN 2012 V6 4 MATIC AMG LINE FULL

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:46
Linku:
,

Okazion w212 E300 me gaz.

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:43 Dyqani ,

Ford Focus 2.0 Benzine Gas Titanium 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Dyqani ,

Ford Focus 2.0 Benzine Gas Titanium 2008

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Dyqani ,

Mercedes-Benz E350 4Matic 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:35 ,

OPEL ASTRA SPORT 1.6 BENZIN/GAS(Fabrike) (2006)

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:26 ,

Mercedes Benz E350 4matic !! Full Panoramic !!

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:00 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:59 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:25 ,

FORD FIESTA TITANIUM AUTOMATIK 2015

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:25 ,

Volvo XC 90 2004 2.5 Benzine Gas Automat 7 Vende

6 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:25 ,

NDRROHET A Class 2.0 Nafte 2006 Ose SHITET

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

Nissan Qashqai

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:45 ,

Volkswagen Golf 5 United 1.6 Benzine Gaz BiFuel Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:44 ,

��Super Okazion��Toyota Yaris 1,3 Gas Benzine Automatike

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gas benzine | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione