Furgon ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperi


Blej Furgon te ri apo te perdorur në shitje. Gjeni rimorkio, karrotrec, Kontejner, Vinç, Pompa Hidraulike, si dhe pjese këmbimi per kamion të markave të ndryshme si Iveco Cursor, Iveco Turbostar, Iveco Eurostar, Mercedes Atego, Daf dhe shumë të tjera.


Bleni dhe shisni Furgon apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi. Krijoni njoftime dhe shisni Furgon apo makina ngarkuese dhe pjesë të ndryshme. Shpërnadni tani njoftimin dhe gjeni blerësin e produktit tuaj.Dje 21:49
Linku:
Dyqani ,

Shitet C200 CDI okazion!!!

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:36
Linku:
,

VW Tiguan 2012 2.0 Benzin/Gaz

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 06:31 ,

Golf 6 1.6 nafte me nderrim

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:31 ,

Automatic 1.9 diesel me nderrim

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:47 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:47 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:47 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:47 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:18 ,

Citroen Berlingo 1.4 16v Benzin gaz ( leje)

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:17 ,

Bmw E46 3.0 Benzin.Gaz !! Motorr me zinxhir !!!

2 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 Dyqani ,

Shitet audi a6 benzine gaz

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:49 Dyqani ,

Shitet C200 CDI okazion!!!

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:39 ,

VW GOLF 6 GTI 2011 OKAZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:39 ,

Audi A8 L 4.2 2011

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:36
Linku:
,

VW Tiguan 2012 2.0 Benzin/Gaz

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:13 ,

Shes Ford C MAX 1.6 naftë

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:25 ,

VW TURAN AUTOMATIK 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

Panda 4X4

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 20:22 ,

mercedes benz B-class 200 Sport

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:21 ,

SHITET Benz EVO Automat 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:21 ,

SHITET BKLAS AUTOMAT 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:20 ,

Ford Fiesta 1.25

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:00 Dyqani ,

❌❌Super Okazion Bmw X5 3.0 benzin_gaz❌❌

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:00 Dyqani ,

❌❌super Okazion! Ml320 bluttec❌❌

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:54 ,

Furgon Volswagen viti 2007, 3500euro! 2.5 diesel automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:50 ,

Mercedes Benz C Klas 204 220 Cdi Avantgard

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 ,

Mercedes Benc C230 Benzine Automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:05 ,

mitsubishi outlander 4x4 benzin gaz ����

4 995 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:01 Dyqani ,

c 200 kompressor

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 ,

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automat Me Dogan te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:56 ,

Passat 2.0 TDI 2013 Automat Me Dogan te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Gjeni të gjitha llojet e Furgon apo makinave ngarkuese dhe tërheqëse në shitje në MerrJep.al. Filtroni njoftimet per Furgon apo kërkoni për makinën e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni ofertat për makina të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse.


Mijëra njoftime për Furgon në shitje


Në MerrJep.al mund të gjeni mbi 17,000 njoftime për makina të ndryshme ngarkuese si Furgon dhe shume makina tjera ngarkuese, terheqese per transport, dhe shumë marka dhe modele të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina ngarkuese apo tërheqëse me çmimet më të arsyeshme. Bleni dhe shisni Furgon apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi.


Blej dhe shit Furgon në Gjithë Shipërinë


Nëse posedoni Furgon apo mjete të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Krijoni njoftime per Furgon tani shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për makinën ngarkuee apo tërheqëse dhe shisni produktin tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione