Fugon okazion | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fugon okazion,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fugon okazion Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Korr 11:06 ,

Vip class okazion

Historiku i makinës

38 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:09 ,

OKAZION Shitet fugon ATP

Historiku i makinës

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Qer 06:53 ,

Mercedes Benz//E220\\ Avangard//2011//

Historiku i makinës

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 15:26 ,

AUDI Q7 Shitet&nderrohet

Historiku i makinës

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 15:33 ,

E300 Katerfenersh Cdi portobagazh ndrrohet me fugon

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 18:49 ,

Shitet fugon Okazion

Historiku i makinës

400 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 19:16 ,

Okazion!!!

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 10:56 ,

Hyundai i30// 2010// 1.4 gaz-benzin// 137mi km

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 22:46 ,

OKAZION !!!!

Historiku i makinës

150 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 22:10 ,

Benz Vito

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 18:40 ,

******Hyundai H-1. Benzin+Gas*****

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 11:06 ,

OKAZION .Shitet fugon SPRINTER 416 CDI

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Jan 17:41 ,

Ford transit

Historiku i makinës

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 11:37 ,

Citroen C5 2.0 nafte 2009

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 13:27 ,

Ford transit 2.5 nafte OKAZION

Historiku i makinës

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 16:38 ,

Ford galaxy

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 08:26 ,

Cls 320 2007

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 18:01 ,

Okazion fugon malli sprinter 2006

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 15:41 ,

Okazion

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 09:47 ,

Okazion!

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 10:08 ,

okazion

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 22:05 ,

NISSAN PRIMASTAR FUGON 8+1 benzin- gaz OKAZION

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 00:21 ,

Okazion shitet sharan

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 23:37 ,

Shitet okazion

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 17:56 ,

Okazion* shitet fugon Mercedes Benz Vito 2006

Historiku i makinës

7 495 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 16:18 ,

okazion

Historiku i makinës

3 200 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 14:52 ,

okazion.

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 20:39 ,

Okazion

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 20:57 ,

Fugon ford okazion

Historiku i makinës

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 12:16 ,

Fugon okazion

Historiku i makinës

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Pri 17:37 ,

Ford okazion

Historiku i makinës

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Pri 15:27 ,

Fugon ford okazionn

Historiku i makinës

4 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Mar 19:37 ,

OKAZION A4 1.9 tdi(i)

Historiku i makinës

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Shk 22:10 ,

Okazion

Historiku i makinës

37 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 18:33 ,

Okazion

Historiku i makinës

111 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fugon okazion | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione