Foristrade | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Foristrade,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Foristrade Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 02:05
Linku:
,

SHITET OSE NDERROHET ME FORISTRADE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:58
Linku:
,

Shitet Ose Nderrohet me Foristrade

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 16:00 ,

W204 C 300 4Matic !!!!!! OKAZIONN !!!!! Mundesi nderrim

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:41 ,

Passat 1.9 tdi 4x4 viti 99 mundesi ndrimi me benzine-gas

260 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:15 ,

Mercedes benz E 220 CDI Okazion 1 jave

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:16 ,

Shitet & ndrohet

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:05 ,

Audi Q5 quattro 2.0nafte-Viti 2010 e blere me 0km tek Audi

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:23 ,

shes Nisan qashqai 2.0 nafte 4x4 kamio automatike

6 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:07 ,

Shitet cross touran

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:58
Linku:
,

Shitet Ose Nderrohet me Foristrade

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:02 ,

SHITET OSE NDERROHET ME FORISTRADE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 05:54 ,

Foristradë KIA Sportage

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 02:05
Linku:
,

SHITET OSE NDERROHET ME FORISTRADE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 21:46 ,

S600 Lungo Presidenciale V12.

23 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 18:27 ,

Shitet foristrade Land Rover discovery 4

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 11:04 ,

shes foristrade Audi q7

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 23:36 ,

CLS 550, VITI 2012, VETËM 26000 KILOMETRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 13:19 ,

Merceds Benz C class 220Bluetec

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 22:42 ,

okazion

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 22:08 ,

Goma

4 500 LEK Çmimi me zbritje

09 Pri 14:24 ,

Shitet ose nderrohet chevrolet aveo

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 09:05 ,

Audi A6 2.8 Fsi Gas Benezin Shitet Nderhoet

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 09:03 ,

Okazion shes ose nderroj Mazda Mx5 kabriolet

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Pri 19:23 ,

Benz 200 gaz benzin

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 14:54 ,

SHITET C230 (MUNDESI NDERRIMI)

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 01:46 ,

VW Passat 200, gjendje te shkelqyer mundesi nderrimi

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 21:02 ,

Foristrade 4x4 Volvo xc90 2.4 nafte Kamio Manuale

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:13 ,

Gjendja super

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 14:48 ,

AUDI A4 2006 AUTOMAT , 4 300 Euro

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 09:39 ,

Foristrade 4x4

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 19:29 ,

SHITET OSE NDERROHET ME FORISTRADE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 22:06 ,

BMW 530D xDrive M Paket origjinale

22 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 23:30 ,

Mercedes Benz kamjoncine shitet ose nderrohet

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 13:07 ,

Nderrohet benz E class 270 super Full option

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 07:24 ,

Bleje te gjitha llojet e foristratave me karroceri

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Foristrade | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione