Foristrad | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Foristrad,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Foristrad Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:38 ,

FIAT BRAVO B/G. 1.4 T.Jet ����

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:34 ,

Zogu ZI

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:56 ,

OKAZION BMW M PACKET 330 4x4 Diesel!

6 666 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:36 ,

207 MANUAL 1.6 NAFTË KËMBEHET"privat"

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:25 ,

����toyota urban cruser 1.4 nafte 4x4����

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:15 ,

��Audi A4 1.8 Turbo��gaz/benzin 2003

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 21:26 ,

shitet ndrrohet

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 21:25 ,

shitet

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 20:04 ,

Evo

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 07:43 ,

Seat leon 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 07:51 ,

Mini foristrad ford fusion 1.4 naft 08.dogan. Ekonomike

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 11:20 ,

Mazda cCX 7 dizel 2010 full option

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 23:01 ,

ML sport

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 23:00 ,

BMW X3 4x4

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 22:55 ,

ML 270 nafte

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 20:26 ,

Shes Foristad

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 16:24 ,

Kerkoj foristrad 4*4 pa letra

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 19:04 ,

Shitet ose nderrohet me foristrad super okazion

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 22:12 ,

Toyota auris 2,2 nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 14:22 ,

Shes foristrad

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 22:05 ,

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 15:25 ,

Amarok 2.0 tdi automatik

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Pri 11:50 ,

Shes okazion foristrad nisan

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 17:16 ,

shes foristrad

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 22:42 ,

Shitet foristrad ne gjendje te mire pune

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 13:55 ,

Audi 3 ndrrohet vetem me nissan qashqai

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 13:35 ,

okazion chevrolet epica 2.0i me 100 mij km 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Mar 10:57 ,

Shitet S Klass Okazion

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 14:21 ,

Mercedez

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 04:36 ,

Range Rover Sport Full Opsion Viti 2009

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 19:53 ,

Range Rover Sport Full Opsion Viti 2009

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 19:53 ,

Range Rover Sport Full Opsion Viti 2009

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 14:51 ,

Okazion Shitet-Ndrrohet

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 13:51 ,

Shitet ndrohet me foristrad

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 10:25 ,

Audi A8 dizel 2005

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 17:22 ,

Shitet Audi A8

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 09:11 ,

Ford Mondeo 2004 Benzine+Gaz

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Foristrad | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione