Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford fokus ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Ford fokus në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford fokus ne shitje të ndryshëm si, Ford fokus, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford fokus ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Sot 07:59 Makina , Lushnjë

Ford fokus 1.6 benzin viti 2001 me letra per nje vit

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:33 Makina , Lushnjë

Shitet nderrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 18:56 Makina , Durrës

Ford fokus 1.6 naft me dogan te paguar 0689400000

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:36 Makina , Tiranë

Ford 2010 naft 1.6 okazion 3700 euro okazion

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:25 Makina , Fier

Shitet ford fokus viti 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15 Makina , Elbasan

Ford fokus❗️ (nga gjermania)❗️

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:51 Makina , Tiranë

Shitet ford fokus okazion

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:45 Makina , Lushnjë

Okazion ford fokus 1.8 TDI letra 23 4 2024

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:31 Makina , Fier

FORD FOKUS 2003

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:15 Dyqani Makina , Vlorë

Okazion

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 23:47 Dyqani Makina , Durrës

FORD C-MAX AUTOMATIK NAFTE 1.6 VITI 2006 SAPO TARGUAR PER 1

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 23:45 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS NAFTE 1.6 MANUALE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 23:41 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS 1.6 BENZINE/GAS VITI 2007 ������

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 12:23 Makina , Fier

Ford Fokus Titanium

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 11:31 Makina , Durrës

Ford fokus

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 10:54 Dyqani Makina , Durrës

Ford fokus naft

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 08:49 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

/// ADIDAS /// Adizero Tempo 9

4 000 LEK

23 Sht 08:49 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

SERGIO TACCHINI nr.44

2 500 LEK Çmimi me zbritje

22 Sht 18:27 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet ford fokus benzin gas automat

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 16:54 Makina , Durrës

Ford fokus

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 15:39 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 1.6 naft

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 13:04 Makina , Tiranë

Ford Fokus

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 10:09 Makina , Durrës

Ford fokus 1.6 naft

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 15:40 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.8 OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 17:23 Makina , Tiranë

Sherbimet e kryera cmimi i diskutushem.

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 13:03 Makina , Tiranë

Okazion Shitet 4500 Euro Ford Fokus Viti 2009 model Titanium

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 16:22 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Ford Fokus Model Titanium

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 14:18 Makina , Vlorë

Shitet ford fokus

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 08:45 Makina , Durrës

Ford fokus viti 2008 1.6 naft

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 15:53 Makina , Fier

Ford focus i sapo targuar ✅✅

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 13:04 Makina , Fier

FORD FOCUS 1.6NAFT I SAPO TARGUAR����✅

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 03:05 Makina , Vlorë

Okazion

3 050 EUR Çmimi me zbritje

14 Sht 20:51 Makina , Fier

FORD FOCUS ✅✅✅

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 16:01 Makina , Fier

Ford FOCUS ✅✅✅

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 16:01 Makina , Fier

Ford focus okazion

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 10:21 Makina , Fier

Ford FOCUS TDCI

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 13:01 Makina , Fier

FORS FOKUS

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 03:03 Makina , Fier

FORD FOKUS TDCI

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 03:03 Makina , Lezhë

Shitet Ford Fokus Titanium

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 07:17 Makina , Fier

Ford fokus 2007 benxin gas na fabrika

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 10:07 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Durrës

ford fokus turbina

20 000 LEK

09 Sht 08:51 Makina , Durrës

Ford fokus 1.6 naft viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 20:59 Makina , Elbasan

Ford fokus 1.6Naft Manual Viti 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 01:53 Makina , Tiranë

Ford focus viti 2002

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 14:51 Makina , Durrës

Shitet ford fokus 1.6 naft viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Ford fokus ne shitje? Shiko njoftimet për Ford fokus ne shitje dhe gjej Ford fiesta me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford fokus ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford fokus ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford fokus ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë Ford fokus ne shitje të tjerë Kërko Ford fokus ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford fokus


Keni Ford fokus që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Ford fokus ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione