Ford focus 1.8 GHIA | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 83

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford focus 1.8 GHIA,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford focus 1.8 GHIA Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 12:23 ,

Ford-Focus 1.8TDDI-01

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 10:33 ,

SHITET FORD FOCUS 1.8 NAFTE

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 21:21 ,

Ford Focus c max ghia 1.8

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 04:15 ,

Okazion i Padiskutushem

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 11:54 ,

��Ford Focus Ghia 1.8 Nafte��

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 20:08 ,

Ford focus

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 07:44 ,

Ford focus 1.8 ghia 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 08:48 ,

Ford focus

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 15:35 ,

Ford Focus dizel

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 15:34 ,

Ford Focus 02

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 01:31 ,

Ford Focus 1.8 TDCi, 2003, Ghia

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 08:59 ,

Fier

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 23:15 ,

FORD FOCUS C-MAX FULL OPTSION MODEL GHIA

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Tet 15:08 ,

Okazion Shitet Ford focus ghia 2004-2005

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 19:04 ,

Ford Focus 1.8 tdci.

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Sht 10:38 ,

Ford focus

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 10:23 ,

Ford focus

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 09:50 ,

Ford focus

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 15:02 ,

Ford Focus 1.8 Nafte Manual 2002

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 17:53 ,

Ford Focus Ghia

21 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 18:33 Dyqani ,

U SHIT

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Dhj 12:13 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus Ghia 1.8 tdi viti 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 14:59 ,

Ford Focus

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 20:08 ,

Ford Focus dizel

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 16:11 ,

Ford Focus 2003 1.8 TDCI Ghia

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 15:42 ,

Okazion Shitet Ford Focus 1.8 TDDI Ghia.

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 17:14 ,

Ford Focus 1.8 Naft Tdi Ghia Viti 2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 14:15 ,

Ford focus 1.8 Naft Tddi Ghia Viti 2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 08:50 ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI VITI 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 23:50 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus sw 1.8 tdci Ghia

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 22:03 ,

Ford Focus 1.8 tdci motor ghia

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 13:52 ,

Ford Focus 1.8 tdci version Ghia full option

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 22:47 ,

Shes Ford Focus; 1.8 naftë, viti 2000

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 22:46 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus 1.8 tdi sw Ghia

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 17:02 ,

Ford Focus (Ghia) 2003( Full Option) Nafte

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 15:29 ,

Ford Focus stationvegan

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 09:14 ,

Ford Focus 1.8 TDDI Ghia

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 16:06 ,

OKAZION F.Fucus 03

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 23:41 ,

Ford Focus TDI, 1.8 nafte

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 13:20 ,

SHITET.!!!FORD FOCUS .model Ghia 1.8 TDci..2004

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Gush 12:50 ,

Ford Focus 1.8 naft tdci

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 11:56 ,

Okazion Ford Focus

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 20:38 ,

ford fokus ghia

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 21:28 ,

Ford focus 1.8 naft tdci

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 20:47 ,

Ford Focus 1.8 tddi

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 22:36 ,

ford focus

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 19:31 ,

Ford Focus

260 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 22:30 ,

Ford Focus ghia tddi

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 16:08 ,

FORD FOCUS 1.8 TDDI GHIA

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 19:14 ,

Ford focus GHIA 1.8Nafte Viti 2000

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford focus 1.8 GHIA | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione