Ford fiesta 2010 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fiesta 2010,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fiesta 2010 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:04 ,

Passat cc

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:03 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:01 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:48 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D 2010 6 MARSHE ����

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:32 ,

Ford fiesta 2010

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:11 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:56 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 ,

FORD FIESTA TITANIUM 2010 1.4 BENZIN-GAZ

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:35 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:34 ,

Ford Fiesta 1.25

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:29 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.2 BENZINE 2010 AUTO PENTA

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:23 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:15 ,

E 350 Amg Line Benzin+ Gaz Okazion! Nderrohet

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:12 ,

Fiat Bravo 2010 EURO5 1.6 NAFT

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:07 ,

Shitet Ford Fiesta titanium

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:59 Dyqani ,

BMW 525 XD, 2008 , NAFTE , AUTOMAT , LEKURE ETJ

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:56 Dyqani ,

NE SHITJE FORD FIESTA 1.4 NAFTE (2010)

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:10 ,

VW Polo 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:09 ,

Mercedes E350 Avandgard coupe ✅ 130 mije km✅

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:57 ,

Fiat punto

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:46 ,

ford fiesta 1.4 benzin gaz automat

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:35 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 ,

Honda Jazz 1.4 benzine -Automat-���� 2010 ����

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:03 ,

VW volkswagen Turan 1.9 Naft Viti 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:47 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.6 NAFTE

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:25 Dyqani ,

ford fiesta 1.4 b gaz vit 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:10 ,

Makina me Qera "GLAUK"

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 ,

Makina me Qera (çmime konkuruese)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 ,

Makina me Qera (benzin + gaz)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

Shitet Ford Fiesa 1.6 Nafte

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:51 Dyqani ,

FORD FIESTA TITANIUM 1.4. NAFTE MANUAL 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4 BENZIN/GAZ MANUALE 2010

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:42 ,

OKAZION ( per kesh ) Ford S-Max 2.0 nafte

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:02 ,

Shitet ford fiesta

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:15 ,

����Ford fiesta 1.4 nafte me letra ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:37 ,

Fiat Punto 2010 Gaz-Fabrike

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 19:35 ,

Ford Fiesta 2010 Benzin/Gaz AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 ,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fiesta 2010 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione