Ford connect | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford connect,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford connect Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:43 ,

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 NAFT 2007 192.000 KM ORIGJINALE����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 Dyqani ,

Ford Transit Connect viti 2009 1.8 tdci

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 Dyqani ,

Ford Transit Connect 1.8 TDCi LX

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:44 ,

Shitet Okazion ford tranzit connect LX 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:19 ,

Shitet okazion ford tranzit 2011 XL

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:04 ,

Ford Tourneo Connect 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:31 ,

����Ford Turneo Conect����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 14:44 ,

Ford Torneo Connect Viti 2008 1+1

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 11:34 ,

Citroen berlingo 1.6 HDI 5ulse me Klim Pa Dogan

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 11:33 ,

VW CADDY 1.6TDI Maxi 7ulse viti2012 Pa Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 11:32 ,

Ford Connect 1.8Disel viti 2011 8 ulse me Klima Pa Dogan

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 09:36 ,

Shitet Okazion ford tranzit 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 11:28 ,

FORD TURNEO CONNECT

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 11:28 ,

FORD TRANSIT CONNECT

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 11:23 ,

Shitet ford tranzit connect 1.8D LX.

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 01:39 ,

Ford

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 17:03 ,

Okazion Ford familjar

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 16:43 ,

Okazion Ford familiar

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 19:02 ,

Ford transit connect 2003

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 20:02 ,

Shitet ford tranzit connect LX 1.8

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 07:07 ,

Shitet ford tranzit connectXL

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 19:07 ,

Okazion ford tranzit connect

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 18:37 ,

Shitet okazion ford tranzit connect LX

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 13:37 ,

FORD TRANSIT CONNECT 200 S

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 15:26 ,

Shitet ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 20:53 ,

Ford Transit Connect

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:02 ,

Shitet ford tranzit connect LX

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 06:27 ,

Shitet ford tranzit connect 1.8 Tdci LX

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 15:25 ,

Ford tranzit connect 1.8 tdci LX

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 15:05 ,

Kerkoj xhamin mrapa per Ford tourneo connect

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 10:25 ,

Shitet ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 10:00 ,

Shitet ford tranzit connect

4 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 11:41 ,

Shitet ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 06:39 ,

Shitet ose nderrohet me makin familjare.

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 05:59 ,

Shitet ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 06:49 ,

Shitet ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 06:19 ,

Ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 18:52 ,

Shitet ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 14:39 ,

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 14:56 ,

Ford Turneo Connect

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 20:32 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 10:25 Dyqani ,

U SHIT Ford Transit Connect 1.8 tdci 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 09:39 ,

Super fugon zvicre

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 17:30 ,

Ford

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Jan 20:06 ,

Ford turneo connect

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford connect | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione