Fiat punto 2001 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 559
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat punto 2001,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat punto 2001 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:47 ,

Seat ibiza 1.9 naft viti 2001

190 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:45 ,

->Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj✔️

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 ,

❌SHITET C220 CDI*AVANTGARDE*/VITI 2001/AUTOMAT❌

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 ,

Automat ! Toyota Yaris 900 Benzin..viti 2001....2000€

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:22 ,

Citroen Berlingo 1.4 16v Benzin gaz ( leje)

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:11 ,

Ml 270 Automatike Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 ,

Fiat punto 2001-automatik. 1900€

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:22 ,

Hartat per Navigator Origjinal

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 00:22 ,

Konvertimi i hartave nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:22 ,

Hartat e fundit per navigatoret origjinal

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:21 ,

Riparime software dhe hartat per Audi

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:21 ,

Konvertimi i hartave nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:21 ,

Azhornime hartash ne Full Europe 2020

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:21 ,

Konvertimi i hartave nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:21 ,

Hartat e reja per navigatoret origjinal

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:21 ,

Hartat e vitit 2020 per VW

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:24 ,

Fiat punto benxin gaz kamjo automat. Cmim i padiskutushem.

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 21:42 ,

Konvertimi i hartes se navigatorit nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 17:04 ,

Fiat punto

800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 17:30 ,

Reno Clio 1.4 Benzin Viti 2001 Manuale Letra 1 vit

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 22:05 ,

Ml 270 Automatike Super Okazion U SHIT FLM MERRJEP.AL

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 14:13 ,

Shitet ose nderrohet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 19:35 ,

Renault Clio 1.4 benzin Manuale 2001 Letra 1 vit

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 18:36 ,

Fiat Punto 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 10:26 ,

Fiat punto benxin gaz kamjo automat

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 14:10 ,

Fiat punto 1.9 nafte

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 18:42 ,

Ne shitje

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 11:32 ,

Fiat punto

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 10:11 ,

Bmw 520 nafte e60 automat viti 2007, 8300 Euro

83 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 09:51 ,

VW Sharan Viti 2001 Motorr 2.8 Gaz / Benzinë V6 / 4x4

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Mar 16:21 ,

SHITET BMW X5 3.0 BENZINE/GAZ AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 13:30 ,

Bmw seria 3

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 09:19 ,

Fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat punto 2001 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione