Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat bravo fier - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat bravo fier ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fiat bravo fier Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:33
Linku:
Makina , Tiranë

BMW Seria 5 F10

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 23:44 Makina , Tiranë

���� PORSCHE CAYENNE 3.0 Diesel V6 ����Liber Sherbimesh

22 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:44 Makina , Tiranë

����Audi A8 DIESEL QUATTRO����(ngrohje,ftohje,masazh)

18 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:42 Makina , Tiranë

���� MERCEDES BENZ GLC 220d PREMIUM 4Matic AMG Line����

44 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:42 Makina , Tiranë

���� NISSAN QASHQAI 1.7dCi tekna Xtronic 4x4 ����

22 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:42 Makina , Tiranë

����FORD KUGA INDIVIDUAL 2.0TDCI 4WD FULL OPTIONS ����

11 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:42 Makina , Tiranë

����Audi Q7 3.0TDI QUATTRO 7VENDESHE FACELIFT ����

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42 Makina , Tiranë

����AUDI Q7 3.0TDI V6 QUATTRO TIPTRONIC AdBlue 7VENDESHE����

39 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

URGJENT GOLF 7 BMT FULL - OKAZION SUPER GJENDJE!!

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:37 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes E200 CDI BlueEFFICIENCY Avantgarde Automat ����

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:42 Makina , Tiranë

Audi A6 S LINE FULL OPTION

40 499 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:39 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 Nafte

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:37 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4MOTION

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:36 Makina , Tiranë

Range rover Evoque 2.0 Sd4

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:13 Makina , Tiranë

OKAZION E 220 NAFTE 2013!! FULL OPTION!! PER PAK DITE

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:13 Makina , Tiranë

‼️OKAZION‼️ E class 350 bussines edition‼️

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:27 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Apartament 1+1 tek Liqeni i Thate

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 13:27 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RUGEN 5 MAJ

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 13:27 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e liqenit e thate

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 13:27 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament afer stadiumit air albania

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 12:25 Makina , Tiranë

VW GOLF 7

12 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:41 Makina , Tiranë

Audi A6 S LINE

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:33 Makina , Tiranë

BMW Seria 5 F10

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:53 Makina , Fier

Fiat bravo viti 2010 naft 1.6

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:52 Makina , Fier

Fiat bravo viti 2007.benzin gas 1.4

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:31 Makina , Tiranë

Shitet Fiat 500

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 19:34 Makina , Tiranë

AUDI A7 2016 FULL

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 13:13 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 per qira tek Kodra e Diellit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
09 Dhj 13:13 Ambiente biznesi Zyra , Tiranë

ambient ideal per zyra

2 800 LEK /

Online
09 Dhj 13:13 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK KOMUNA PARISIT ELEONORA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
09 Dhj 13:13 Apartamente , Tiranë

Apartament - Me Qira - Rruga e Dibrës - Farmacia 10

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
09 Dhj 13:13 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 RR. E BARRIKADAVE

191 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
09 Dhj 13:13 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 ne Plazh, Durres

128 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
09 Dhj 13:13 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 per qira ne Bllok

2 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
09 Dhj 13:13 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qira tek Stadiumi Air Albania!

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
09 Dhj 13:13 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 AFER BULEVARDIT E RI

59 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
09 Dhj 13:13 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1, NË ZONËN E FUSHËS SË AVIACIONIT

66 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
09 Dhj 13:13 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 per qira tek Marga 1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
09 Dhj 13:12 Apartamente , Tiranë

SHITET TRUALL + VILE 2 KATESHE TEK PAZARI I RI !!

1 700 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
09 Dhj 13:12 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA 3+1+2 TEK GJIMNAZI ISMAIL QEMALI

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
09 Dhj 13:12 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 per qira, Restorant Durresi

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
09 Dhj 13:12 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK ZOGU ZI

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
09 Dhj 13:12 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK RESTORANT FRESKU

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
09 Dhj 13:12 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 DHE PARKIM PER QIRA TE SELVIA

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
09 Dhj 13:12 Apartamente , Tiranë

shitet apartament 2+1

290 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
09 Dhj 13:12 Apartamente , Tiranë

!!OKAZION!! APARTAMENTE 2+1NE PORCELAN

108 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat bravo fier | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione