Fiat bravo 2008 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat bravo 2008,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat bravo 2008 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:48 ,

FIAT BRAVO. 1.6 NAFTE VITI 2008.

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:48 Dyqani ,

FIAT BRAVO 1.9 JTD 2008 OKAZJON

2 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42 Dyqani ,

FIAT BRAVO,1.9 NAFTE,2008,MANUAL,3800 EURO

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:41 Dyqani ,

FIAT BRAVO,1.6 NAFTE,2009,AUTOMAT,4999 EURO

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:53 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:52 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:45 ,

FORD FOCUS//NAFTE//AUTOMATIK//2008

4 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:28 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:59 Dyqani ,

Fiat Bravo 1.6 Diesel

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:55 ,

Okazion E 300 4 matic benzin

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 ,

FIAT-BROVO-1:9-NAFT-MANUAL-VITI-2008-SUPER EKONOMIKE-8-VALV

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:24 ,

Bmw 525 D Automat ��Facelift ���� 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 ,

Okazion E300 4 matic benzin pa taks luksi full

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 ,

MERCEDES C300 Benzin / GAZ

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 ,

Smart ���� Automatike

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:47 ,

Fiat Bravo 1.4 Benzin/Gaz viti 2008 Automatike

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:29 ,

❌❌❌OKAZION❌❌❌

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 ,

❌❌❌OKAZION❌❌❌

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02 ,

BMW x5 xdrive3.0i pa taks lluksi 7vende MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:50 ,

Shitet fiat panda 1.2 automat super ekonomic

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:43 ,

Okazion Fiat Bravo 1.9 Multijet Naft 2008 Me Dogan

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:34 ,

Okazion Fiat Bravo 1.9 Multijet Sport Edition 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:29 ,

Fiat Bravo 1.9 naft 2009

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:19 ,

PORSCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ MUNDESI NDERRIMI 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:32 ,

Toyota Avensis Verso 2.0 D4D (6+1) Ndrrohet os Shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:45 ,

Okazion E 320 cdi evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:27 ,

OkAZJON-TOYOTA YARIS 2008 AUTOMAT1.3 BENZIN-GAZ✅

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:23 ,

Fiat Bravo 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:17 ,

Fiat Bravo Mundesi nderimi

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:47 ,

Suzuki Swift 1.3 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:25 ,

Caddy max life okazion 6200€

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:14 ,

OKAZiON ( Per kesh ) E 300 Pa takse luksi

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:29 ,

BMW Seria 3 Super gjendje Viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:19 ,

Super okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:05 ,

Fiat Bravo

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:33 ,

Okazion Bravo 2008 AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 21:36 ,

Fiat Bravo

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 20:25 ,

Fiat Bravo 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 18:25 ,

Fiat punto gjendje super OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 18:05 ,

Shitet C class 320 cdi 4matic

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 17:58 ,

✅Volkswagen Golf 5 ✅Viti 2008 ✅1.4 benzine 122 CV 16 valvula

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 17:53 ,

❌ Shitet VW POLO 1.4 Automatike Viti 2008 ❌

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 14:19 ,

OKAZION 3000€ Pegueto 1.9 Partner Blere me 0 KM

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Pri 12:28 ,

Opel Agila

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat bravo 2008 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione