Ferrota per fiat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ferrota per fiat,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ferrota per fiat Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:40 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:52 ,

opel zafira

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:37 ,

Fiat punto benzin +gaz impiant * lovato *

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:04 ,

AUDI A6 3.0 TDI Sapo ardhur nga GJERMANIA��������

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:42 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 ,

Opel Astra 2.0 dissel,2010 automatike

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

Hondai Terracan .. super gjendje ... okazion

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:55 Dyqani ,

Mercedes Benz c220 (Motor EVO) Pranim Pagese Me Crypto

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:46 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Pri 15:25 ,

Fiat Panda Automatike Klimatronik �� shitet&nderrohet

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 11:54 ,

Mercedes E350 CDI Avandgard Full , 1 pronar vetem

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 10:06 ,

Shitet Touareg

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 23:05 ,

Fiat Grande Punto 1.4 Benzin-Gaz

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 14:14 ,

fiat punto 1.2 2004 b-gaz

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 16:06 ,

E320 2007 Diesel

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:31 ,

Shitet Fiat Bravo 1.4 benzine gaz i 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Mar 14:15 ,

OKAZION!!!! Mercedes-Benz C250 4Matic AMG look

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Mar 13:51 ,

AUDI A4 AVANT FULL (AUTOMATIK) 2.0

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 12:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 2004

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 16:57 ,

Fiat grande punto 1.3 .. 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Shk 10:27 ,

Shitet fiat grande punto

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 10:17 ,

Okazion BMW X5 2012

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 08:46 ,

Mercedes Benz ML 350 AMG Line 2013 - Panorama - FULL Option

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Jan 05:10 ,

Mercedes benz C 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 23:08 ,

OKAZION S320 CDI SUPER CMIM 068 84 41 284 ��������������

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 22:30 ,

u SHITTT!!!!!! GOLF 5 GTI ORIGJINAL!!!

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 12:16 ,

Fiat Bravo Okazion

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 11:54 ,

AUDI S LINE A 3 LOOK 2014 AUTOMATIK TAVAN PANORAM

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 09:46 ,

OKAZION FIAT PUNTO 1.3 MULTIXHET 2007 LETRA 1 VIT

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Tet 17:08 ,

FIAT PUNTO 1.3 NAFTE VITI FUNDI 2007 LETRA 1 VIT

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 18:49 ,

Okazion per pak dit

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 17:10 ,

OKAZION FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE LETRA 1 VIT

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Tet 18:11 ,

BMW u shit flmmmm merrjep!!!

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 20:03 ,

Fiat punto Evo

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Gush 10:20 ,

Fiat Punto benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 16:32 ,

Vw golf 1,9 automat

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 05:34 ,

Okazion! Citroen C3 1.4 nafte

1 799 EUR Çmimi me zbritje

15 Korr 11:00 ,

Fiat Doblo me Letra te paguara deri ne korrik 2021

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 13:46 ,

Fiat Grande Punto Nderrohet

2 900 EUR

06 Korr 00:59 ,

MERCEDES BENZ S320 SUPER E VECANTE!!!

7 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 17:56 ,

Mercedes C220 viti 2006

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 01:01 ,

OKAZION! BMW 320D E46 Full Extra Option

2 499 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 00:20 ,

Fiat Punto

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 14:01 ,

OKAZION

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 22:46 ,

VW GOLF SUPER GJENDJE LETRA PER 1 VITE EKONOMIKE

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:05 ,

Fiat Punto 1.2 16V ELX CVT Automatic

300 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 00:14 ,

Fiat Bravo 1.6 Dynamic 2011 Automatike

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 23:22 ,

Glk okazion 11.600 euro 2011

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ferrota per fiat | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione