Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Evo ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Evo në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Evo ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. Filtro njofitmet per Evo ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimi dhe gjej oferten ideale.20 Sht 17:50
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online

Sot 22:41 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A3

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:14 Makina , Fier

E 270 NAFT 2003 FULL OPSION

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 22:14 Makina , Durrës

Jaguar S-type R 396hp Supercharger

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:09 Makina , Tiranë

BMW X1 2.0 NAFT 2012 SUPER FULL OPSION

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:09 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2012 benzine (Okazion)

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 22:08
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 22:03 Makina , Tiranë

GOLF 5 GTI 2.0 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

6 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:02 Makina , Durrës

�� E shtun 5000€ ��Cclas 200 EVO 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 22:00 Makina , Tiranë

AUDI Q5 S-LINE 2013 4x4 FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:56 Dyqani Makina , Durrës

VW GOLF V NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:56 Makina , Tiranë

Evo 320 gjendje perfekte. Nderrohet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:54 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A6 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2006 ME DOKUMENTA SHQIPTARE

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:52 Makina , Durrës

Mercedes Benz E220 CDI

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:52 Dyqani Makina , Durrës

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:51 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2016 Ulet cmimi per pak dite

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 21:51 Dyqani Makina , Durrës

SHITET TOYOTA LAND CRUISER 100 NAFTE 4.2 AUTOMAT ME DOKUMENT

16 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 21:50 Makina , Tiranë

Hyundai Santa Fe 2013 Nafte 2.0 Automat

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:50 Dyqani Makina , Durrës

SHITET W211 EVO 320 PA TAKS LUKSI AUTOMAT VITI 2006 ME DOKUM

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 21:50 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2 makina (Super Okazion)

3 800 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 21:50 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2012 Ulet cmimi per pak dite

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 21:50 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2013 Ulet cmimi per pak dite

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 21:50 Dyqani Makina , Durrës

FORD FUSION NAFTE 1.4 VITI 2006 ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPER

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:49 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS NAFTE 1.6 MANUALE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:49 Makina , Tiranë

Range Evoque 2013 super gjendje super cmim

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 21:48 Dyqani Makina , Durrës

SUZUKI S/4X4 NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2007 ME DOGANE NE SUP

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:47 Dyqani Makina , Durrës

CHERVOLET AVALANCHE BENZINE GAS 5.3 PA TAKSE LUKSI ME DOKUME

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 21:47 Makina , Durrës

Bmw Z4 40i e sapo ardhur nga zvicra Viti 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 21:47 Dyqani Makina , Durrës

LANCIA DELTA AUTOMAT NAFTE 1.6 VITI 2012 ME DOGANE NE GJENDJ

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 21:47 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:46 Dyqani Makina , Durrës

FORD C-MAX AUTOMATIK NAFTE 1.6 VITI 2006 SAPO TARGUAR PER 1

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:46 Dyqani Makina , Durrës

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN/GAS VITI 2009 ME DOGANE NE GJENDJE 10/

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:46 Makina , Durrës

Bmw 730d Full Option

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:46 Makina , Durrës

Audi Q5 ABT super full 3.0 diezel

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:46 Makina , Durrës

Porsche Cayenne 3.0 diesel nga gjermania me dogane

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:46 Makina , Durrës

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:46 Makina , Durrës

Bmw 528 seria 5 benzin gaz okazion

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 21:46 Makina , Durrës

Mercedes Benz CL 6.3 AMG gjendje fabrikes !

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:45 Makina , Durrës

Range Rover Vogue 3.6 nafte luk 2012 okazion

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 21:45 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA COROLLA AUTOMATIKE NAFTE 1.4 VITI 2006 ME DOGANE NE S

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:45 Makina , Durrës

Mercedes C320 Nafte pa taks lluksi okazion

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:45 Makina , Durrës

Golf 7 Gti Apr

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:44 Dyqani Makina , Durrës

GOLF PLUS NAFTE 1.9 MANUAL VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJE

4 609 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:23 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C300 4MATIC����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:22 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Okazion

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:15 Makina , Kukës

Evo 200 Automat full panoram 2008

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Evo me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - Evo.


Blej Evo ne Shitje


Eksploro njoftimet për Evo ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Kërko Evo ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale. Shiko Evo ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Evo ne shitje të tjerë.


Krijo Njoftime për Evo


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Evo ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Evo ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • Evo në kategorinë Makina
  • Evo në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Evo në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 230 | C-Class
  • EVO në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 240
  • Evo në kategorinë Makina | Suzuki
  • Evo në kategorinë All Category
  • Evo në kategorinë Automjete
  • Evo 220 në kategorinë Makina | Hyundai | Tucson
  • evo në kategorinë Makina | Nissan | Micra
  • Evo në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 350

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione