Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E220 14 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E220 14,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj E220 14 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:11 Makina , Durrës

OKAZIONN CLC 220 NAFT AUTOMATIKE VITI 2009 FULL OPTION

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 18:53 Makina , Elbasan

�� Bmw x5 M ��

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 16:03 Makina , Durrës

INSIGNIA 2019 !

15 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 13:06 Makina , Durrës

BMW 118 BENZIN/GAS KAMIO AUTOMATIKE IMPIANT PRINC

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 13:44 Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D VITI 2008 168.000 KM����

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 09:58 Makina , Durrës

E CLASS 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2011 FULL OPTION

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 09:58 Makina , Durrës

TIGUAN 2.0 NAFT AUTOMATIKE 4 MOTION ❌184.000 KM❌

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 22:43 Makina , Tiranë

AUDI A6 FINAL EDITION FULL OPTION GJENDJE PERFEKTE

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 09:44 Makina , Durrës

A CLASS 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2007 GJENDJE PERFEKTE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 23:06 Makina , Durrës

C CLASS 220 NAFT AUTOMAT MOTORR EVO 220.000 KM����

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 21:23 Makina , Durrës

C CLASS 220 NAFT AUTOMAT 220.000 KM ORIGJINALE MOTORR EVO

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 11:25 Makina , Durrës

TIGUAN 2.0 NAFT AUTOMATIKE 4 MOTION 184.000 KM ORIGJINALE

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 11:25 Makina , Durrës

C CLASS 220 NAFT 2006 ELEGANCE GJENDJE PERFEKTE

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 11:25 Makina , Durrës

POLO EXLUSIVE 1.4 NAFT MANUAL GJENDJE PERFEKTE

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 11:16 Makina , Durrës

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT AUTOMATIKE 4x4 FULL OPTION

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 11:16 Makina , Durrës

C CLASS 200 NAFT AUTOMATIKE AVANTGART FULL OPTION

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 11:16 Makina , Durrës

C CLASS 220 NAFT AUTOMATIKE 2008 GJENDJE PERFEKTE

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 10:36 Makina , Durrës

CADDY MAX 1.9 NAFT VITI 2009 GJENDJE PERFEKTE

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 12:01 Makina , Durrës

LAND ROVER FREELANDER 2.2 NAFT AUTOMATIKE 2008 167.000 Km

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Dhj 08:19 Makina , Durrës

CLC 220 NAFT SPORT 2009 AUTOMATIKE PANORAM FULL OPTION

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 16:14 Makina , Durrës

CADDY MAX 1.9 NAFT MANUAL GJENDJE PERFEKTE

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 15:44 Makina , Durrës

POLO EXLUSIVE 1.4 NAFT MANUALE GJENDJE PERFEKTE

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Nën 06:17 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ E220 CDI BLUEFICENCY AVANTGARDE LED-14 FULL OP

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 20:38 Makina , Durrës

GOLF 5 2.0 NAFT AUTOMATIKE GJENDJE PERFEKTE

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 14:26 Makina , Durrës

AUDI A4 2.0 NAFT S-LINE ORIGJINALE FULL OPTION

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E220 14 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione