E clas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E clas,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj E clas Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:11
Linku:
,

Benz E Clas 2014

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 21:15
Linku:
,

C clas 200

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06
Linku:
Dyqani ,

SHITET BENZ R320 VITI 2009 SUPER OKAZION

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 15:32 ,

Ford mondeo (Automat) full option okazionnn

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:29 ,

Mercedes-Benz 204, C Clas 200 Cdi - Viti- 2008 Avangard

6 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:26 ,

⚠️OKAZION⚠️SHITET C200CDI SUPER GJENDJE

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:26 ,

Shitet Mercedes Benz 204 C Clas 2012,, 113 mij km garantuara

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:26 ,

⚠️OKAZION⚠️ C270CDI AUTOMAT

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:25 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:16 ,

Benzin Gaz c180

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:12 ,

Mercedes C 220 Nafte Viti 2008 E Zhdoganuar Automatike

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:58 ,

Benz E-Clas. OKAZION. Nafte 2.2. Automatik. Tavan Xhami

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 Dyqani ,

Mercedes-Benz A-class 1.8 nafte AUTOMATIKE 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:50 ,

BENC C CLAS 220 CDI NAFTE MANUAL

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:48 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:47 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automat Avangarde Full

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:36 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:36 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:31 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:29 ,

Shitet E Clas 350 look amg

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 Dyqani ,

OKAZION B CLAS 200 SPORT AUTOMAT VITI 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:17 ,

Mercedes Benz E Clas 2003

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:10 ,

->Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj✔️

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 ,

C Clas 2006 Benzine-Gas SPORT EDITION Full ekstra

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 ,

Shitet c clas c230 benzin& Gaz landirenzo

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:34 ,

MERCEDES EVO 200 NAFTE AUTOMATIC 2008 MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:14 ,

Mercedez e clas - viti - 2010-2011⭐️⭐️⭐️

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 ,

shitet mercedez benz c clas panoramik full opsion

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:57 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:57 ,

Audi a7 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:52 ,

Shitet Mercedes Benz R CLAS 350 bluetec viti 2010 FULL

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 ,

Shitet okazion benz c clas 4 matick benzin gas

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:27 ,

SHITET E CLAS EVO 200 KOMPRESOR AUTOMAT VITI 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:27 ,

SHITET B CLAS 180 CDI AUTOMAT VITI 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:27 ,

Shitet E-Clas

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:51 Dyqani ,

Mercedes Benz R320 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

B clas super i veqant shitet ose nderrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:32 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:32 ,

MERCEDES C300 Benzin / GAZ

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

BMW X5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 ,

Mercedes-Benz A clas 180 0682250078

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:24 ,

Okazjon c 220 evo

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E clas | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione