Dyer | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dyer , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dyer Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Shk 19:17
Linku:
,

Toyota Yaris

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 20:29
Linku:
,

Passat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 21:40
Linku:
,

Shitet

45 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 18:50
Linku:
,

Super okazion OPEL ASTRA 1.3 nafte

1 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 15:24
Linku:
,

Toyota Yaris 1.4 Diesel Viti 2008

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 00:58 ,

SHITET PASAT LETRA SAPOPRERE

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:55 ,

Shitet Mercedes C 220 Super Gjendje

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:55 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:55 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:55 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:55 ,

Mercedes benz c class 220

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:54 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:54 ,

Shitet c class c180 kompresor

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:45 Dyqani ,

HYUNDAI TUCSON 2014 PRESTIGE (OKAZION)

12 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:37 Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET ORLANDO 2015/2.0 NAFTE

12 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:21 ,

Range rover autobiography

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:57 Dyqani ,

OKAZION HUNDAI SANTAFE 4X4 2009/2.2 NAFTE

7 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:20 ,

Mercedes Benz E220 Cdi Bluefficiency Automat full/nderrohet

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 ,

CITROEN C2 1.4 NAFT AUTOMATIKE GJENDJE PERFEKTE����

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:49 ,

Shitet C klas 203 motorr 2.2 evo

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:20 ,

Shes Toyota Yaris

2 550 EUR

Dje 22:08 ,

Shitet+ Nderrohet Audi A8L 4.2 benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:08 Dyqani ,

OKAZION. MERCEDES BENZ. B 200 NAFTE SUPER

2 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:01 ,

Ford Fiesta 1.3 benzine /gaz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 ,

✅ w124 2.0 benzine gas me letra te paguara

2 999 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:54 ,

Okazion BMW e sapo ardhur, me te gjitha dokumentat

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:39 ,

Volkswagen Caddy Maxi

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:36 ,

Range Rover Sport 2.7HSE Full 12/ 2007/nderrohet

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34 ,

OKAZION!!! VW PASSAT 1.9 NAFTE 2007

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 ,

FORD FOCUS, NDERROHET me makine benzin -benzin/gaz

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 Dyqani ,

Mercedes Benz S Class 420cdi

12 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:12 Dyqani ,

Mercedes Benz 420cdi v8 Bi-turbo

12 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dyer | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • dyer dritare në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Dyer në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Dyer dritare në kategorinë All Category
  • Dyer në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Dyer në kategorinë All Category
  • Dyer dritare në kategorinë Biznes dhe punë
  • Dyer në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • dyer në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • dyer në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Dyer dritare në kategorinë Shtëpi dhe familje

Në fillim