Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe passat 2003 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 98

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe passat 2003,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Disqe passat 2003 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:27 Dyqani Makina , Tiranë

VW Passat Automat

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 18:45 Makina , Vlorë

Pasat

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 09:39 Makina , Durrës

Okazion VW VOLKSWAGEN AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 12:58 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra 1.2 benzin gaz 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 12:50 Makina , Kavajë

BMW E46 320 2003 compact

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:11 Makina , Elbasan

Vw Golf 4 1.6 benzine 2003

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 13:58 Makina , Tiranë

C Class 220 Okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 00:08 Makina , Tiranë

Shitet ose nderohet me makine te vogel

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 12:52 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Nafte Okazion

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 21:41 Makina , Tiranë

Bmw 530d E60

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 01:23 Dyqani Makina , Kavajë

⛔️⛔️E shitur ⛔️⛔️

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 11:16 Makina , Tiranë

Mercedes benz Vito shitet ose nderohet me makine me te vogel

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 11:49 Makina , Vlorë

Shitet passat

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 19:24 Makina , Kukës

PASSAT 1.9 2003 SEDAN

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 20:05 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Tdi Okazion

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 00:35 Makina , Dibër

Super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 12:16 Makina , Tiranë

OKAZION Volkswagen Passat

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 17:34 Makina , Tiranë

SHITET VW PASSAT 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 20:13 Dyqani Makina , Kavajë

U SHIT

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 11:23 Makina , Tiranë

Shitet Passat i vitit 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 11:32 Makina , Tiranë

OKAZION!!! E CLASS FULL OPTION

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 12:37 Makina , Korçë

Shitet Passat 1.8T

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 23:00 Makina , Shkodër

Passat 2003 1.9 full opsion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Tet 18:34 Makina , Shkodër

Passat 2003 1.9 full opsion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Tet 18:34 Makina , Shkodër

VW Passat 1.9 dizel 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 18:49 Makina , Korçë

VW Passat 1.8T

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 21:49 Makina , Korçë

Shitet Passat 1.8T...... Mundesi Ndrimi

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 21:40 Makina , Tiranë

Wolkswagen passat 1.9 t(di) e kuqe

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 18:47 Makina , Korçë

Shitet Passat 1.8T .....Mundesi Ndrrimi

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 13:30 Dyqani Makina , Kavajë

U SHIT

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 08:48 Makina , Tiranë

Mini Cooper Gaz Benzine Automatik SuperGjendje

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 12:51 Makina , Shkodër

VW Passat 1.9 TDI 2003 full

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 12:10 Makina , Vlorë

Vw passat 2003 1.9T (DI)

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Dhj 23:54 Makina , Lushnjë

u shiiiiiiiit flm merjep

4 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 12:54 Makina , Shkodër

OKAZIOON....PASSAT 2003 di tkuqe manual 6+1

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 10:34 Makina , Shkodër

Passat okazion automat

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 07:25 Makina , Tiranë

Passat 1.9 TDI me dokumenta te rregullta

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 13:24 Makina , Durrës

VW Passat 1.9 Nafte 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 12:16 Makina , Tiranë

Passat 1.9

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 20:21 Makina , Fier

��okazion⚫VW PASSAT 1.9T(DI) 2003

3 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 16:20 Makina , Fier

��OKAZION�� VW PASSAT 2003 1.9T (DI)

3 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 09:51 Makina , Fier

��okazion�� VW PASSAT 2003 1.9 T(DI)

3 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 21:20 Makina , Fier

��OKAZION�� VW PASSAT 1.9T(DI) 2003

3 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 14:23 Makina , Tiranë

VW PASSAT 1.9 TDI Kambio Automat

3 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 14:23 Makina , Elbasan

VW PASSAT 1.9 TDI Kambio Automat

3 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 14:29 Makina , Pogradec

Passat 1.9T(DI) Automat Full Highline

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe passat 2003 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione